Yayınlanma Tarihi: 12.10.2021 | Değiştirme Tarihi: 13.10.2021

MasterChef Türkiye 12 Ekim 2021 | Bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 8. haftanın ilk dokunulmazlık oyununu kırmızı takım kazanınca mavi takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. Şefler yaptıkları tadım sonrası kazanan tabağı böyle açıkladı...TV8 ekranlarından izleyicisi ile buluşan MasterChef Türkiye'de bu akşam haftanın ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunu kazanan bir kişi eksik olmalarına rağmen Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Dokunulmazlığı kazanmak isteyen yarışmacılar arasında tam bir lezzet mücadelesi yaşandı. Şeflerin tadımı ile günün kazanan ismi belli oldu.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye 2021'de sekizinci hafta dokunulmazlık mücadelesi bu akşam başladı. 12 Ekim Salı MasterChef yeni bölümde yeni haftanın takımları, ilk dokunulmazlık oyununda Ege mutfağı yemeği yaparak yarıştı. Mücadeleyi 4-3 skorla kazanan Kırmızı takım oldu.

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları, siyah önlük giyerek mutfağa girdi ve bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Oyunda Somer şefin imza tabağı yemeği yapılması istendi. Bu yemek için yarışmacılara 50 dakika süre verildi. Süre sonunda şefler, yapılan yemeklerin tadımını yaptı. Ve Somer şefin tabağına en yakın üç ismi açıkladı.

MasterChef'te bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununda Tahsin, Eren ve Azize finale kalan üç isimdi. Geceyi üçüncü olarak tamamlayan Eren olurken ikincisi ise Azize oldu. Somer şefin tabağına en yakın tabağı hazırlayan Tahsin, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu.