Yayınlanma Tarihi: 12.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 12.11.2021

MasterChef Türkiye 11 Kasım 2021 | Bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan ve 5. ile 6. eleme adayı belli oldu

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın son dokunulmazlık oyununu mavi takım kazanınca kırmızı takım bireysel dokunulmazlık oyunu oynamak zorunda kaldı. İşte oyunu kazanarak bireysel dokunulmazlığı alan isim ile haftanın 5. ve 6. eleme adayları...MasterChef Türkiye'de Mavi takım ile Kırmızı takım arasındaki kıyasıya mücadele sonunda haftanın eleme adayları belli oldu. On ikinci haftayı Safanur'un kaptanı olduğu Mavi takım 2-1 galip bitirdi. Bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında 5. ve 6. eleme adayı belli oldu.

MASTERCHEF'TE BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye 2021'de lezzet mücadelesi devam ediyor. Bu akşam ekrana gelen 111. bölümde on ikinci haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Mersin'de yapılan dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı ve haftayı 2-1 galip bitirdi.

Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda Araz ve Azize'nin eleme adayı olması nedeniyle Sergen, Burcu ve Mert bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Oyunda verilen ürünler, hafta içi oyunlarda kullanılanlardan kalan ürünlerdi. Değerlendirme yemeği için verilen süre kırk dakika idi.

Süre sonunda şeflerin tadımı sonucunda en başarılı yemeği yapan isim Mert oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Mert, son ona kalan yarışmacılar arasına girdi.

MASTERCHEF'TE 5. VE 6. ELEME ADAYI KİM OLDU?

MasterChef'te bu akşam bireysel dokunulmazlık oyununa Kırmızı takımdan üç kişi girdi. Bu nedenle bireysel dokunulmazlığı kazanan Mert, kendini kurtarmış oldu. Geriye kalan isimler ise konsey yapılmasına gerek kalmadan potaya girdi. Böylece Burcu beşinci eleme adayı olurken Sergen altıncı eleme adayı oldu.