Yayınlanma Tarihi: 01.11.2021 | Değiştirme Tarihi: 01.11.2021

MasterChef Türkiye 1 Kasım 2021 | Kaptanlık oyununu kim kazandı?

MasterChef Türkiye 2021'de 11. haftanın kaptanlık oyunund ayarışmacılar midye dolma yaptı. Peki kaptanlık oyununu kim kazandı? Şefler yaptıkları tadım sonrası kazanarak mavi takım kaptanı olan ismi işte böyle açıkladı...Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye'de heyecan dolu bir kaptanlık oyunu ekrana geldi. On birinci haftasına giren MasterChef'te geriye kalan on iki yarışmacı, kaptanlık oyununu kazanmak, mavi takım kaptanı olmak için mücadele etti. Gecenin en iyi midye dolmasını yapan isim ise şeflerin tadımı sonucunda belli oldu.

MASTERCHEF'TE KAPTANLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

TV8'in sevilen yarışması MasterChef Türkiye 2021'de on birinci hafta başladı. Haftanın ilk oyunu, kaptanlık oyunu idi. Bu haftaya kalmayı başaran son on iki yarışmacı arasında kaptanlık mücadelesi yaşandı. MasterChef'in 1 Kasım 2021 Pazartesi bölümünde şefler, kaptanlık oyunu yemeğinin midye dolma olduğunu açıkladı. Kırk beş dakikada yarışmacılardan istenen yirmi adet midye dolma idi.

Yarışmacılar, iddialı olduklarını kaptanlık oyununda gösterdi. Verilen süre içinde en iyi midye dolma yapmaya çalıştı. Farklı teknikler kullanan yarışmacılar, hazırladıkları midye dolmayı şeflerin beğenisine sundu. Kaptanlık oyununda şefler, kritik tadımı yaparak beğendikleri isimleri açıkladı. Öne çağrılan altı isim; Eren, Araz, Hasan, Azize, Safanur, Sergen idi. Bu isimler arasında ise en başarılı olan, gecenin en iyi midye dolmasını hazırlayan Eren oldu ve kaptanlık oyununu kazandı.