MasterChef'te haftanın 3. ve 4. eleme adayı kimler oldu? 2 Eylül MasterChef 2021 haftanın eleme adayları

MasterChef Türkiye 2021'in bu akşam ekranlara gelen son bölümünde heyecan dolu dakikalar yaşanmaya devam etti. MasterChef'te bu akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı ve kaybeden takım mavi takım oldu. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Milhan 3. eleme adayını belirledi ve daha sonra takım oylamasıyla seçilen bir kişi 4. eleme adayı oldu. Peki, MasterChef'te haftanın 3. ve 4. eleme adayı kimler oldu? 2 Eylül MasterChef 2021 haftanın eleme adayları.

Yayınlanma Tarihi: 03.09.2021 00:47
Değiştirme Tarihi: 03.09.2021 00:47

TV8 ekranlarının herkes tarafından büyük bir heyecanla takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye'de haftanın 3. ve 4. eleme adayları belli oldu. MasterChef'te bu akşam oynanan haftanın 2. dokunulmazlık oyunu sonrasında kaybeden takım mavi takım oldu ve 2 eleme adayı belirlemek zorunda kaldılar. Peki, MasterChef'te haftanın 3. ve 4. eleme adayı kimler oldu? 2 Eylül MasterChef 2021 haftanın eleme adayları.

MASTERCHEF'TE ELEME ADAYLAR KİMLER OLDU?

MasterChef Türkiye 2021'in yeni bölümünde bu akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı ve kırmızı takım, mavi takımdan daha iyi yemekler yaparak dokunulmazlığı kazanan taraf oldu. Mavi takım yarışmacıları ise bireysel dokunulmazlık oyunu için toplandı. Bireysel dokunulmazlık oyununda en iyi tabağı çıkaran isim Milhan oldu ve bir eleme adayı belirledi. Milhan'ın verdiği kararla haftanın 3. eleme adayı olan isim Hasan oldu. Daha sonra takım oylaması için toplanan mavi takım yarışmacıları arasından ise en fazla oyu alarak haftanın 4. eleme adayı olarak belirlenen isim Dilara oldu.