Yayınlanma Tarihi: 26.08.2020 | Değiştirme Tarihi: 26.08.2020

MasterChef'te 3. eleme adayı kim oldu? | MasterChef Türkiye 26 Ağustos 2020

MasterChef'te 3. eleme adayı kim oldu sorusu yanıtını buldu. Bireysel dokunulmazlık oyunun galibi olan MasterChef Duygu, kendisiyle birlikte yarışan 5 arkadaşından birini eleme potasına yolladı. Bu anlarda takım arkadaşlarına bir açıklama yapan MasterChef Duygu, 'Arkadaşlar, yine ben aldım dokunulmazlığı. Bunun haklı gururunu yaşıyorum ama burası gerçekten zor, çünkü birinin vebalini almak benim için zor bir şey. Tamamen performanstan gideceğim. Çünkü hiçbirinizle kişisel bir şeyim yok.' ifadelerini kullandı. Peki MasterChef Türkiye'de 3. eleme adayı kim oldu? İşte merak edilen sorunun cevabıMASTERCHEF DUYGU ACARSOY KİMDİR?

MasterChef Duygu Acarsoy, 1985 yılında Ankara’da doğdu. Aslen Muğlalı olan Duygu Acarsoy, 2008 yılında Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi ve Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İnsan Kaynaklarından mezunu oldu ve şu anda aşçılık eğitiminin son yılını tamamlamaktadır.

MSA’da profesyonel pasta ve ekmekçilik eğitimini tamamladıktan sonra İspanya ve Almanya’da aldığı eğitimler ışığında birçok yerde şef olarak çalışmış; eğitmen olarak görev aldı.

Duygu Acarsoy özellikle de ekşi maya ekmekler üzerine çalıştı, Ankara’da artizan ekmek, kruvasan ve tatlılar üreten bir işletmenin imalat koordinatörlüğünü üstlendi. Aynı zamanda AHEP Üniversite’sinde eğitmen şef olarak görevini sürdürüyor.