MasterChef'te 2. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 2 Eylül MasterChef 2021'de kazanan isim

MasterChef'te haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyununu kimin kazandığını merak eden izleyiciler, internet üzerinden sorgulama yapmaya başladı. MasterChef'te bu akşam haftanın 2. dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda eleme adayı olmamak için mücadele etti. Peki, MasterChef'te 2. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 2 Eylül MasterChef 2021'de kazanan isim.

Yayınlanma Tarihi: 02.09.2021 23:44
Değiştirme Tarihi: 02.09.2021 23:44
MasterChef'te 2. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 2 Eylül MasterChef 2021'de kazanan isim

TV8 ekranlarının soluksuz olarak takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021'in bu akşam ekranlara gelen yeni bölümünde haftanın 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. 2. dokunulmazlık oyununda Fas mutfağından yemekler yapan kırmızı ve mavi takım yarışmacıları müthiş bir mücadele sergiledi. Şefler tarafından yapılan tadım sonrasında kırmızı takım daha başarılı bulundu ve 2. dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlık oyunu sonrasında bireysel dokunulmazlık oyunu için toplanan mavi takım yarışmacıları bireysel olarak yarıştı. Peki, MasterChef'te 2. bireysel dokunulmazlık oyununu kim kazandı? İşte 2 Eylül MasterChef 2021'de kazanan isim.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

MasterChef Türkiye 2021'in ekranlara gelen son bölümünde dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda mücadele etmek için toplandı. Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu 4-3 skorla kaybeden mavi takım yarışmacıları eleme adayı olmamak için bireysel dokunulmazlık oyunu için toplandı. Şefler tarafından belirtilen değerlendirme yemeğini en iyi yapan yarışmacı Milhan oldu ve haftanın 2. bireysel dokunulmazlık oyununu kazandı.