Yayınlanma Tarihi: 19.08.2019 | Değiştirme Tarihi: 03.09.2019

MasterChef Onur Dursun kim? Kaç yaşında ve ne iş yapıyor?

2019 MasterChef, kaldığı yerden hız kesmeden bu sene de devam ediyor. TV8 ekranlarının beğeniyle izlenen programı MasterChef Türkiye'de bu sezonun yarışmacıları arasında yer alan Onur Dursun, yeni sezonda merak edilen isimlerin arasında... Peki Onur Dursun kimdir, kaç yaşında ve mesleği ne?MasterChef yarışmacıları kim? Merak edilen bu soru cevabını buldu. 80 kişi arasından sıyrılıp gelen 14 kişi MasterChef şampiyonu olmak için mücadele edeceği yeni sezonda MasterChef yarışmacılarının hayatlarıyla ilgili bilgiler merak edilmeye başlandı. 

Belirlenen 14 yarışmacı arasında yer alan Onur Dursun, MasterChef'te merak edilen isimler arasında yer alıyor. Kullancılar MasterChef Onur Dursun kimdir? diyerek internetten aramalar yapıyor. Peki Onur Dursun kimdir ve ne iş yapıyor? İşte cevapları

ONUR DURSUN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? 

20 yaşındaki Onur Dursun, MasterChef'e İzmir'den katılıyor. İzmir'de sağlık görevlisi olarak çalışan Onur Dursun, '2019'un MasterChef'i Hasankaleli Onur olacak' ifadelerini kullanarak yarışmaya başlamadan önce iddialı bir aşçı olduğunu dile getiriyor.