MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında? MasterChef 2021’e konuk olan Güzide Mertcan hakkındaki bilgiler

MasterChef Güzide Mertcan, bu akşam yarışmanın konuklarından birisi. Sevilen yarışma MasterChef 2021’e konuk olarak katılan eski yarışmacılardan Güzide Mertcan, 2019 sezonunu üçüncü olarak bitirmişti. Peki, MasterChef Güzide Mertcan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 18.09.2021 21:51
Değiştirme Tarihi: 18.09.2021 22:02
MasterChef Güzide kimdir, kaç yaşında? MasterChef 2021’e konuk olan Güzide Mertcan hakkındaki bilgiler

Güzide Mertcan, MasterChef 2021 yeni bölüme konuk olan eski yarışmacılardan birisi. Katıldığı sezonda yaptığı yemekler ile dikkat çeken MasterChef Güzide, yarışmada üçüncü olmayı başardı. Bu akşam yeni bölüme konuk olan MasterChef Güzide’ni hayat hikayesi yine gündem oldu. İşte MasterChef Güzide Mertcan hakkındaki bilgiler…

MASTERCHEF GÜZİDE MERTCAN KİMDİR?

Güzide Mertcan, 2 Nisan 1988 İzmir doğumludur. Celal Bayar Üniversitesi mezunu. Evlenip İstanbul'a taşındıktan bir süre sonra ablasıyla ortak bir tekstil firması kurdu. Abiye ve günlük giyim kıyafetleri hazırlıyor. Çocuklarından dolayı aktif olarak çalışma hayatında fazla bulunmadı. Çocukların biraz büyümesiyle uzman estetisyenlik aldı.

Bunların yanı sıra yemek yapma tutkusu katlanarak arttı. Her mutfağı araştırıp farklı tarifler denemeyi çok seviyor. Bir dönem sosyal medya üzerinden tarif videoları çekmiş, çok beğenilmesine rağmen 3. çocukla beraber onu yapmaya vakti kalmamış.

Güzide Mertcan, Mustafa Mertcan ile evli ve üç çocuğu var. Eşi, DOF Robotic ismindeki şirketin sahibi.

INSTAGRAM HESABI NEDİR?

Güzide Mertcan’ın yemek yapmaya olan aşkı hiç bitmedi. Özellikle çocukları için yaptığı birbirinden lezzetli yemekleri “guzidemertcan” kullanıcı adıyla Instagram hesabından paylaşan Güzide Mertcan’ın takipçi sayısı 501 bin.