MasterChef Görkem kimdir? MasterChef 2021’e veda eden Görkem Demiral kaç yaşında, nereli?

MasterChef Görkem kimdir, kaç yaşında merak ediliyor. Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de ilk haftanın vedası bu akşam gerçekleşti. MasterChef 2021’in dikkat çeken yarışmacılarından Görkem Demiral elenen isim oldu ve hayat hikayesi, yarışmacıya dair bilgiler araştırılmaya başlandı. Peki, MasterChef Görkem Demiral kimdir, kaç yaşında, aslen nereli?

Yayınlanma Tarihi: 30.08.2021 00:17
Değiştirme Tarihi: 30.08.2021 00:17
MasterChef Görkem kimdir? MasterChef 2021’e veda eden Görkem Demiral kaç yaşında, nereli?

TV8’in sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de sezonun ilk elenen ismi Görkem Demiral oldu. MasterChef Görkem, yarışmada konuşkan olması, sempatikliği ve yaptığı başarı yemekler ile dikkat çekmişti. Bu akşam yarışmaya veda etmesi sonrasında MasterChef Görkem kimdir, kaç yaşında, nereli, Instragram hesabı nedir araştırılmaya başlandı. İşte MasterChef Görkem hakkındaki bilgiler…

MASTERCHEF GÖRKEM DEMİRAL KİMDİR?

MasterChef Görkem Demiral, Görkem Demiral, 2 Şubat 1999 yılında İzmir’de dünyaya gözlerini açtı. 23 yaşında ve yarışmaya İstanbul’dan katıldı. Aslen İzmirli olan yarışmacının annesi Faslıdır. Restoran ve otellerde deneyimi olan Demiral, 6 senedir aşçılık yapmaktadır.

Mesleğini sanat olarak gören Görkem Demiral geçmişte çok sayıda cafe, restoran ve otellerde deneyim sahibi olmuştur.

MasterChef’in ilk turunda elleri titremişti ve oldukça heyecanlanmıştı. Ayrıca dövmeleriyle de dikkat çekmeyi başarmıştı.

Yarışmaya ablası ile birlikte gelmişti ve stüdyoda duygusal anlar yaşanmıştı.

Ablası Esra Demiral, daha önce Kuaförüm Sensin ve Temizlik Benim İşim’de yarışmıştır.

MASTERCHEF TÜRKİYE GÖRKEM DEMİRAL INSTAGRAM HESABI

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan isimlerden biri olan Görkem Demiral’in Instagram’da 11 bin 100 takipçisi bulunuyor. Genç ismin Instagram hesabı ise ‘gorkemdemirall’ kullanıcı adıyla aktif. ‘Güzel bir yemek, Tanrı’ya yakın olmaktır’ diyen Demiral’ın paylaşımlarında yemeğe olan aşkını görmek mümkün. 

FİNAL TURUNA NASIL KALDI?

MasterChef’in birinci eleme turunda kendi yorumuyla birlikte yaptığı kelebek levrek lokum yemeğini jüriye sunmuştu.

Üçlü düello turunda Yasemin Müşerref Aksoy ve Sergen Özen yarıştı.

Jüri üyeleri, yarışmacılardan Fransız usulü soğan çorbası hazırlamalarını istedi.

Verilen süre sonunda rakiplerini yaptığı yemekle geride bırakarak Masterchef yolculuğuna devam eden ve bir üst tura çıkmaya hak kazanan yarışmacı, Görkem Demiral oldu.