MasterChef eleme adayları kimler oldu? MasterChef’te eleme potasına kimler girdi, dokunulmazlığı kim kazandı?

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye’de haftanın 3. ve 4. eleme adayları bu akşam belli oldu. Mavi takım ile Kırmızı takım, on dördüncü haftanın 2. takım oyununda karşılaştı. Kıyasıya mücadelede bir farkla dokunulmazlığı Kırmızı takım kazandı. Mavi takım ise iki eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Peki, MasterChef’te eleme adayları kimler, 24 Kasım’da potaya kimler girdi? İşte MasterChef 120. bölüm özeti…

Yayınlanma Tarihi: 25.11.2021 00:24
Değiştirme Tarihi: 25.11.2021 00:24

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye’de nefes kesen dokunulmazlık oyunu sonrasında eleme adayları belli oldu. Bu akşam, 24 Kasım Çarşamba MasterChef 2021 yeni bölümde 2. dokunulmazlık oyunu oynandı. Bir sayı farkla kazanan Kırmızı takım oldu. Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu ve oylama ile iki eleme adayı çıkardı. Peki, MasterChef’te potaya giren 3. ve 4. eleme adayı kim oldu? MasterChef’te dokunulmazlığı kim kazandı?

2. DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Mavi takım ve Kırmızı takım, bu haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Adile Sultan Kasrında karşılaştı. Hababam Sınıfının çekildiği tarihi mekanda yemekler, yedi bölgeden gelen yedi öğretmen için yapıldı. Öğretmenlerin verdiği oylar sonucunda dokunulmazlığı 18-17 skorla Kırmızı takım kazandı.

BİREYSEL DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları arasında bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunda şefler, pişirme yöntemi olarak sadece fırın kullanılması istendi. Kırk dakikada yapılan yaratıcı yemekler arasında en iyisini yapan Burcu, bireysel dokunulmazlığı kazandı.

3. VE 4. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Bu akşam bireysel dokunulmazlığı kazanan Burcu, Safanur’u üçüncü eleme adayı olarak seçti. Sonrasında konseyde yapılan oylama sonucunda ismi en çok yazılan Mert, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.