MasterChef Ekin Eylem Ulaş kimdir, kaç yaşındadır? Mesleği ne?

MasterChef Ekin Eylem Ulaş kimdir sorusunun yanıtı, sevilen yarışma programı MasterChef Türkiye izleyicileri tarafından sorgulanmaya başladı. Tabağı oldukça beğenilen Ekin Eylem Ulaş, MasterChef'te son 14 yarışmacı arasına girmeye hak kazandı. Peki, MasterChef Ekin Eylem Ulaş kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 26.08.2019 23:56
Değiştirme Tarihi: 26.08.2019 23:56
MasterChef Ekin Eylem Ulaş kimdir, kaç yaşındadır? Mesleği ne?

80 kişinin içinden belirlenen 14 yarışmacı, MasterChef Türkiye'nin yeni sezonunda şampiyon olmak için kıyasıya mücadele edecek. MasterChef Türkiye yarışmacıları arasında Ekin Eylem Ulaş'da yer alıyor. Peki Ekin Eylem Ulaş kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte merak edilen yarışmacı hakkında detaylar...

EKİN EYLEM ULAŞ KİMDİR?

MasterChef şampiyonu olmak için mücadele edecek MasterChef yarışmacılarından biri de Ekin Eylem Ulaş. Baba tarafından Elazığlı olan ancak Bursa doğumlu 31 yaşındaki yarışmacı, yarışmaya İstanbul'dan katıldığını belirtirken, 2007 yılından bu yana aşçılık mesleği içinde yer aldığını söylüyor. Gezmeyi çok sevdiğini söyleyen Ulaş, 5 kıta, 28 ülke ve 48 şehir gezmiş ve koyu bir Fenerbahçe taraftarı. MasterChef Türkiye'ye kendini önce kendisine, sonra MasterChef şeflerine ve dünyaya ispat etmeye geldiğini söyleyen Ekin Eylem Ulaş tüm maharetlerini sergileyecek.