MasterChef Eda Karabulut Nayir kimdir? Mesleği ne ve kaç yaşında?

MasterChef Türkiye yarışmacıları belli oldu. 14 yarışmacının mücadele edeceği MasterChef'te yarışmacılar arasında Eda Karabulut Nayir de var. Peki Eda Karabulut Nayir kimdir? Eda Karabulut Nayir mesleği ne ve kaç yaşında? İşte yarışmacı hakkında bilgiler...

Yayınlanma Tarihi: 26.08.2019 23:45
Değiştirme Tarihi: 26.08.2019 23:45
MasterChef Eda Karabulut Nayir kimdir? Mesleği ne ve kaç yaşında?

MasterChef Türkiye yarışmacıları belli oldu. 80 yarışmacı arasından belirlenen 14 kişi, MasterChef Türkiye'de şampiyon olmak için kıyasıya bir mücadele verecek. MasterChef yarışmacılarından biri de Eda Karabulut Nayir. Yarışmacıların belli olmasının ardından Eda Karabulut Nayir hakkında bilgiler merak edilmeye ve internette aratılmaya başlandı. İzleyiciler, Eda Karabulut Nayir kimdir? Eda Karabulut Nayir kaç yaşında ve mesleği ne gibi soruların cevabını merak ediyor.

EDA KARABULUT NAYİR KİMDİR?

MasterChef Türkiye yarışmacıları arasında dikkat çeken Eda Karabulut Nayir, 34 yaşında ve İstanbul'dan katılıyor. Mutfağı çok sevdiğini ve mutfakla ilgili profesyonel eğitim aldığını söyleyen Eda Karabulut Nayir, pastacı kalfası olduğunu dile getiriyor. Yetenekli olduğunu ve bu yeteneklerini gücüyle birleştireceğini söyleyen Eda Karabulut Nayir yolun sonuna kadar gideceğini aktarıyor.