MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında, nereli? MasterChef 2020 ikincisi Barbaros Yoloğlu biyografisi

MasterChef Barbaros, bu akşam yarışmaya konuk olan isimlerden birisi. Barbaros Yoloğlu, 2020 sezonunu ikinci olarak tamamlamış ve yarışmada yaptığı yemekler ile değişik stratejileri ile dikkatleri üzerine çekmişti. Peki, MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında, nereli?

Yayınlanma Tarihi: 18.09.2021 21:48
Değiştirme Tarihi: 18.09.2021 22:01
MasterChef Barbaros kimdir, kaç yaşında, nereli? MasterChef 2020 ikincisi Barbaros Yoloğlu biyografisi

Sevilen yarışma MasterChef Türkiye 2021 yeni bölümde konuk olan eski yarışmacılardan biri de Barbaros Yoloğlu. Başarılı yarışmacı, geçen sezon finalde Serhat Doğramacı ile karşı karşıya geldi ve ikinci olarak bitirdi. Bu akşam yarışmaya konuk olması ile MasterChef Barbaros Yoloğlu araştırılmaya başlandı. İşte MasterChef Barbaros hakkındaki bilgiler…

MASTERCHEF BARBAROS YOLOĞLU KİMDİR?

Samsun’un Alaçam ilçesinde doğan Barbaros Yoloğlu 26 yaşındadır. Barbaros Yoloğlu, liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile yakından ilgilenmiştir. Güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar veren Yoloğlu, bir süre turizm bölgelerinde stajyer öğrenci olarak çalışmış; ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmemiştir.

Bodrum Bitez’de yer alan bir restoranda aşçılık yapan Yoloğlu, özellikle de et ürünlerinde kendine güvenmektedir.

2 sene önce tekrar mutfakta çalışmaya başlayan Barbaros Yoloğlu, kariyer planlarını gerçekleştirmek ve hedeflediklerini elde etmek için MasterChef’e başvurmuş, ana kadroya dâhil olmaya hak kazanarak, bu sezonun 16 yarışmacısından biri oldu.

Barbaros Yoloğlu, MasterChef 2020'de final turundan ana kadroya geçen ilk yarışmacı oldu. Sezon boyunca birçok başarıya imza atan, başarılı yemekleri ile gündeme gelen MasterChef Barbaros, aynı zamanda ilk finalist oldu. Finalde Serhat Doğramacı ile karşılaşan Barbaros, sezonu ikinci olarak tamamladı.

MASTERCHEF BARBAROS’UN INSTAGRAM HESABI

Instagram hesabında kendi fotoğraflarını paylaşan Barbaros Yoloğlu'nun yaklaşık 186 bin takipçisi var. MasterChef Barbaros yemek hazırlarken çekilen videolarını da takipçileriyle paylaşıyor.

Barbaros Yoloğlu'nun Instagram Hesabı: https://www.instagram.com/barbarosyologlu