Mahımcan Mercan Babahanova kimdir? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Mahımcan Babahanova kaç yaşında, nereli

Mahımcan Mercan Babahanova, MasterChef Türkiye’nin bu akşamki bölümünde şeflerin karşısına çıktı. Yaptığı yemek ile dikkat çeken Mahımcan Mercan Babahanova, izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, Mahımcan Mercan Babahanova kimdir, kaç yaşında, nereli? Turu geçebildi mi?

Yayınlanma Tarihi: 03.07.2021 22:31
Değiştirme Tarihi: 03.07.2021 22:31
Mahımcan Mercan Babahanova kimdir? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Mahımcan Babahanova kaç yaşında, nereli

MasterChef Türkiye 2021 sezonu, yeni ve farklı yarışmacıları ile ilgiyle izleniyor. Bu akşam yeni bölümde Mahımcan Mercan Babahanova, eleme turunda şeflerin karşısına çıktı ve onları etkileyip sonraki tura geçmeye çalıştı. İzleyiciler, merak ettiği yarışmacıyı Mahımcan Mercan Babahanova kimdir, kaç yaşında, nereli araştırmaya başladı. İşte yarışmacı hakkındaki detaylar…

MAHIMCAN MERCAN BABAHANOVA KİMDİR?

MasterChef Türkiye 2021 eleme turunda yarışan Mahımcan Babahanova, 53 yaşında ve Türkmenistanlı. Kendini bildi bileli “Mercan” dediklerini belirtti. MasterChef Türkiye’ye bildiklerini göstermeye, bilmediklerini öğrenmeye geldiğini ifade etti. 15 senedir Türkiye’de yaşayan Mahımcan Babahanova, eşi vefat etmiş.

İlk turda şeflere buharda mantı yapan Mahımcan Babahanova için Mehmet şef hayır oyu kullandı. Fakat Danilo şef ve Somer şefin verdiği evet oyları ile sonraki tura geçmeyi başardı.