Kübra Ağdeniz kimdir? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Kübra Ağdeniz kaç yaşında, nereli?

Kübra Ağdeniz, MasterChef Türkiye’nin bu akşamki bölümünde şeflerin karşısına çıktı. Yaptığı yemek ile dikkat çeken Kübra Ağdeniz, izleyiciler tarafından araştırılıyor. Peki, Kübra Ağdeniz kimdir, kaç yaşında, nereli? Turu geçebildi mi?

Yayınlanma Tarihi: 03.07.2021 23:34
Değiştirme Tarihi: 03.07.2021 23:34
Kübra Ağdeniz kimdir? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Kübra Ağdeniz kaç yaşında, nereli?

MasterChef Türkiye 2021 sezonu, yeni ve farklı yarışmacıları ile ilgiyle izleniyor. Bu akşam yeni bölümde Kübra Ağdeniz, eleme turunda şeflerin karşısına çıktı ve onları etkileyip sonraki tura geçmeye çalıştı. İzleyiciler, merak ettiği yarışmacıyı Kübra Ağdeniz kimdir, kaç yaşında, nereli araştırmaya başladı. İşte yarışmacı hakkındaki detaylar…

KÜBRA AĞDENİZ KİMDİR?

MasterChef Türkiye 2021 eleme turunda yarışan Kübra Ağdeniz, 33 yaşında ve yarışmaya İstanbul Ümraniye’den katılıyor. Esas mesleği pastacılık olan Kübra Ağdeniz, mutfakla uğraşmayı sevdiğini belirtti.

Aslen Ağrılı olan Kübra Ağdeniz, hırslı fakat sakin mizaçlı olduğunu söyledi. Yarışmaya da arkadaşlarının teşviki ile katılmış.

İlk turda kremalı mantarlı bulgur yatağında hellimli tavuk yapan hazırlayan Kübra Ağdeniz, üç evet oyu ile sonraki tura geçmeyi başardı.