MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 22/09/21

Her bölümü farklı bir heyecan yaşatan MasterChef Türkiye 2021’de mücadele tüm hızıyla sürüyor. MasterChef’in 74. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Düello şeklinde yapılan dokunulmazlık oyununda sekiz çeşit börek yapıldı. Kıyasıya geçen mücadelede dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım, dokunulmazlığı kaybedince mutfağa bir kez daha girdi ve bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Gecenin en iyi yaratıcı yemeğini yapan yarışmacı Tahsin oldu ve bireysel dokunulmazlığı kazandı. Tahsin’in eleme potasına gönderdiği Emre, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Sonrasında Kırmızı takımın konseyi toplandı ve oylama yapıldı. Altı yarışmacı için yapılan oylamada adı en çok yazılan isim Hamza ise haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 21/09/21

Ekranların en çok izlenen ve her bölümü ilgiyle izlenen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de beşinci hafta mücadelesi başladı. Haftanın ilk takım oyununda mavi takım ile kırmızı takım arasında kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Osmanlı saray mutfağı yemeklerinin yapıldığı oyunda dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu. Mavi takım yarışmacıları, kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Somer şefin imza tabağı, bireysel dokunulmazlık oyununda yapılması istenen yemek oldu. Verilen süre sonunda şefin tabağına en yakın şekilde hazırlayan Burcu, bireysel dokunulmazlığı kazandı. Burcu’nun eleme potasına gönderdiği Mustafa, haftanın ilk eleme adayı oldu. Son olarak Mavi takım için toplanan konseyde adı en çok yazılan iki isim vardı. Bunlar arasında potaya gidecek ismi takım kaptanı belirledi. Azize’nin seçimi sonrasında haftanın ikinci eleme adayı ise Sergen oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 18/09/21

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de bu akşam haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Özel konuların işlendiği 70. bölümün çok özel konukları vardı. MasterChef Türkiye'nin eski yarışmacıları, yapılan yemeklerin tadımını yaptıktan sonra oylama yaptı. Bu oylama sonucunda dokunulmazlığı kazanan takım, Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımın oynadığı bireysel dokunulmazlığı Mert kazandı. Onun potaya gönderdiği Ateş, haftanın beşinci eleme adayı oldu. Sonrasında toplanan konseyde oylama yapıldı. Bu oylama sonucunda adı en çok yazılan Azize, haftanın altıncı eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 15/09/21

Her bölümü farklı bir heyecan yaşatan MasterChef Türkiye 2021’de lezzet mücadelesi sürüyor. Dördüncü haftada yeni takımlar kuruldu ve dokunulmazlık mücadelesi başladı. 15 Eylül Çarşamba akşamı ekrana gelen 68. bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bir kez daha mutfağa girdi ve bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunu kazanan Emre, üçüncü kez bireysel dokunulmazlığı kazanmış oldu. Emre, haftanın üçüncü eleme adayı olarak Tunahan’ı söyledi. Sonrasında Kırmızı takım, konsey için toplandı. Konseyde Kırmızı takımdan dört isim için oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Hasan ve Safanur’un isimleri yedişer kez yazıldı. Bu durumda eleme adayını belirlemek takım kaptanına kaldı. Kırmızı takım kaptanı Hamza, iki yarışmacıdan dördüncü eleme adayı olarak Hasan’ı seçti.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 14/09/21

MasterChef Türkiye’de salı akşam oynanan haftanın birinci dokunulmazlık oyunu sonrasında Kırmızı takımın konseyi ekrana geldi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Hasan, Burcu’yu eleme adayı göstermişti. Konseyde altı isim için yapılan konseyde adı en çok yazılan Mustafa, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 09/09/21

MasterChef Türkiye 9 Eylül 2021 tarihli son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlığı oynandı. İtalyan mutfağından özel tariflerin yapıldığı MasterChef yeni bölümünde karşı karşıya gelen kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, kazanmak için tezgahtaki hünerlerini sergiledi. Ancak MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım maviler olurken, kırmızı takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık için mücadele verdi. Burada, MasterChef Emre bireysel dokunulmazlığı kazandı ve bir arkadaşının ismini eleme adayı olarak söyledi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan MasterChef emre, takım arkadaşı Mert'in adını söyleyerek haftanın üçüncü adayını belirlemiş oldu. Ardından yarışmacılar kendi aralarında yaptıkları oylama sonucu haftanın 4. eleme adayını da seçti. Takım arkadaşlarından aldığı oylar sonucu haftanın 4. eleme adayı ise MasterChef Hamza seçildi.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 08/09/21

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 2021'de heyecan ve mücadele tüm hızıyla sürüyor. MasterChef 2021'in üçüncü haftasında Mavi takım ve Kırmızı takım yeniden oluşturuldu. Bu iki takım, 8 Eylül Çarşamba yeni bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Sokak yemeklerinin yapıldığı dokunulmazlık oyununda kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi ve Danilo Zanna şefin imza tabağı olan "a tutto salmone" yemeği yapmak için çabaladı. Süre sonunda iki yarışmacı, şefin tabağını eksiksiz yaptı. Bu isimler arasında ise en başarılı tabağı çıkaran Hamza, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Dokunulmazlığı kazanan Hamza, eleme potasına Azize'yi göndermeyi seçti. Böylece haftanın ilk eleme adayı Azize Polat oldu. Sonrasında Kırmızı takımda oylama yapılması için konsey toplandı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Hamza ve eleme adayı Azize dışındaki yarışmacılar için oylama yapıldı. Oylamada adı en çok yazılan isim ise Kırmızı takım kaptanı olan Safanur Bol oldu. Böylece MasterChef Türkiye 2021'in üçüncü haftasında ilk eleme adayı Azize Polat, ikinci eleme adayı Safanur Bol oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 03/09/21

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın 5. ve 6. eleme adayları bu akşam belli oldu. Büyük heyecanın yaşandığı MasterChef 56. bölümde 3. dokunulmazlık oyunu AFAD'da yapıldı. Mavi takım ile Kırmızı takım, burada sekiz özel misafir için şeflerin istediği menüyü hazırladı. Sürenin sonunda misafirlerin kullandığı oylarda Mavi takım, 21-19 skorla dokunulmazlığı kazanan takım oldu. Kaybeden Kırmızı takımda eleme adayı olan Emre ve Fatma dışındaki yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Gecenin en iyi yemeğini hazırlayarak bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı İbrahim oldu. Onun eleme potasına gönderdiği Safanur ise haftanın 5. eleme adayı oldu. Sonrasında Kırmızı takım için toplanan konseyde dört isim için oylama yapıldı. Oylama sonrasında adı en çok yazılan Hamza, haftanın 6. eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 02/09/21

MasterChef Türkiye 2021'in ekranlara gelen son bölümünde haftanın 3. ve 4. eleme adayları belli oldu. MasterChef'te oynanan haftanın 2. dokunulmazlık oyunu sonrasında, dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları arasından 2 eleme adayı belirlendi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Milhan, Hasan'ın ismini 3. eleme adayı olarak belirledi. Daha sonra takım oylaması sonucunda alınan kararla birlikte en çok oyu alarak 4. eleme adayı olan isim Dilara oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 31/08/21

MasterChef Türkiye 2021'de büyük heyecan sürmeye devam ediyor. MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında, dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan 2 yarışmacı eleme adayı olarak belirlendi. Takım kaptanı olan Emre haftanın ilk eleme adayı olurken, ikinci eleme adayı olan isimse Fatma oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 27/08/21

MasterChef Türkiye'nin 27 Ağustos cuma akşamı ekranlara gelen yeni bölümünde bir dokunulmazlık oyunu daha oynandı. Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan MasterChef'in bu bölümünün birbirinden özel konukları vardı. Tokyo olimpiyatlarında göğsümüzü kabartarak madalya alan milli sporcularımız, MasterChef'in son bölümünde yer aldı. Kırmızı ve mavi takım, hazırladıkları yemekleri millilerimizin beğenisine sundu. Yapılan değerlendirmeler sonucu dünkü dokunulmazlık oyununu 3. kez kırmızı takım kazandı ve eleme adayları yine mavi takımdan seçildi. Mavi takım, dokunulmazlık ardından yeniden bireysel dokunulmazlık için mücadele verdi. Mavi takım yarışmacılarından MasterChef Hasan, bu hafta 3. kez bireysel dokunulmazlığı kazanan isimdi. Yarışma tarihine geçen Hasan, 5. eleme adayı olarak takım arkadaşlarından Hamza'nın ismini verdi. Daha sonra yapılan takım arası oylamada Safanur'un ismi çıktı ve Safanur da haftanın 6. eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 25/08/21

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ardından dün ekranlara gelen yeni bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık heyecanı yaşandı. 25 Ağustos MasterChef dokunulmazlık oyununda kırmızı ve mavi takım yarışmacıları İspanya mutfağına ait yemeklerde yarıştı. Lezzet ve heyecan dolu dokunulmazlık oyununda şefler, ilk olarak yapacakları yemekleri ve ne kadar süreye sahip olduklarını aktardı. 7 çeşit yemeğin yapıldığı ikinci dokunulmazlık oyununda takım kaptanlarına da büyük iş düştü. 7 yemeğin 5'ini diğer takıma göre daha iyi yapan kırmızı takım, dokunulmazlığı 5-2 kazanan taraf oldu. İlk dokunulmazlık sonrası olduğu gibi MasterChef mavi takımı yine bir bireysel dokunulmazlık mücadelesi verdi. İlk iki eleme adayı Tunahan ve Tahsin, bu oyunda yer almazken 40 dakikalık sürede, verilen malzemelerle en iyi tabağı hazırlayan isim yine Hasan oldu. Hasan, bireysel dokunulmazlık sonrası üçüncü eleme adayı olarak MasterChef Burcu'nun ismini verdi. Sonrasında dördüncü eleme adayı için yarışmacılar arasında oylama yapıldı ve potaya giden dördüncü isim MasterChef Görkem oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 24/08/21

TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye, 24 Ağustos 2021 tarihli yeni bölümüyle bu yılın ilk dokunulmazlık oyunu heyecanını yaşadı. Önceki gün kaptalık mücadelesinin verildiği MasterChef Türkiye'de bu akşam kırmızı ve mavi takımlar 'esnaf lokantası' konseptinde karşı karşıya geldi. Yarışmacılardan bu konsept kapsamında, ezogelin çorbası, içli pilav, işkembeli nohut, kuru fasulye, patlıcan musakka, incik haşlama ve revani istendi. MasterChef Eren Kaşıkçı'nın kaptanlığını yaptığı kırmızı takım ile MasterChef Burcu Önal'ın kaptanlığını yaptığı mavi takımın dokunulmazlık mücadelesinde kazanan taraf, 4-3'lük skorla kırmızı takım oldu. MasterChef dokunulmazlığını kaybeden mavi takım, bireysel dokunulmazlık için yeniden önlüklerini giyerek tezgah başına geçti. Bireysel dokunulmazlığı kazananı belirleyecek tabak ise Mehmet Şef'n imza yemeği olan Som'du. Safanur, Burcu ve Hasan'ın en iyi üç tabağı yaptığı akşamda şefler, bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacının Masterchef Hasan olduğunu aktardı. Bir isim söyleme hakkı elde eden Hasan, eleme adayı olarak Tunahan'ın adını söyledi. Ardından yarışmacılar ikinci ismi belirlemek için oylamaya gitti. Burada ismi en çok yazılan yarışmacı, MasterChef oldu. Böylece MasterChef'te haftanın ilk eleme potasına giren yarışmacıları Tunahan ile Tahsin oldu.