MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 30/12/21

TV8 ekranlarından en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de on dokuzuncu hafta mücadelesi devam ediyor. Mavi takım ve Kırmızı takım, sezonun son takım oyununda Bilişim Vadisinde karşılaştı. Konukların yaptığı değerlendirme sonucunda dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununu Eren kazandı. Oylamada ise Eren verdiği oy, potaya giren son ismi belirledi. Eren’in oyu ile haftanın üçüncü eleme adayı Tahsin oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 29/12/21

Sezon başından bu yana büyük ilgiyle izlenen MasterChef Türkiye 2021’de mücadele on dokuzuncu haftada aynı heyecanla devam ediyor. Son altıya kalan yarışmacıların son kez oluşturduğu Mavi takım ve Kırmızı takım, ikinci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Kazanan Mavi takım olurken Kırmızı takımda Hasan ve Dilara, bireysel dokunulmazlık oyununda karşılaştı. İki yarışmacının bireysel dokunulmazlık oyunu oynayacak olması nedeniyle oylama yapılmasına gerek kalmadı. Bireysel dokunulmazlığı Dilara kazanırken Hasan, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 28/12/21

Her sezonu büyük ilgiyle izlenen ve takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de on dokuzuncu hafta mücadelesi başladı. Takımların son kez kurulduğu haftada ilk dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Dokunulmazlığı kazanan Dilara, potadan kurtulurken Hasan ve Burcu için oylama yapıldı. MasterChef Türkiye’de oylama sonrasında potaya giren Burcu, haftanın ilk eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 23/12/21

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de on sekizinci haftanın son dokunulmazlık oyunu ile üçüncü eleme adayı belli oldu. 23 Aralık Perşembe tarihli bölümde Mavi takım ve Kırmızı takım, üçüncü dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Oyunda konsept deniz ürünleri idi. Beş çeşit yemeği rakibine göre daha iyi hazırlayan Mavi takım, dokunulmazlığı kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlık oyunu Sergen ile Burcu arasında oynandı. İki yarışmacı arasında daha yaratıcı bir tabak çıkaran Sergen, son bireysel dokunulmazlığı aldı. Kaybeden Burcu ise oylama yapılmasına gerek kalmadan haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 22/12/21

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük heyecanla takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de on sekizinci hafta mücadelesi başladı. Yeni haftanın ikinci takım oyununda Antalya yemekleri yapıldı. İki takım arasındaki kıyasıya mücadelede konukların oyları ile dokunulmazlığı Mavi takım kazandı. Kaybeden Kırmızı takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan Sergen oldu. Kalan yarışmacılar arasında yapılan oylamada en çok adı yazılan Hasan, MasterChef’te haftanın 2. eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 21/12/21

Yayınlandığı ilk günden itibaren büyük heyecanla takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de on sekizinci hafta mücadelesi başladı. Yeni haftanın ilk takım oyununda konsept unlu mamuller idi. İki takım arasındaki kıyasıya mücadeleyi kazanan Kırmızı takım, dokunulmazlığı kazandı. Kaybeden Mavi takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan Dilara oldu. Kalan yarışmacılar arasında yapılan oylamada en çok adı yazılan Mert, MasterChef’te haftanın ilk eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 16/12/21

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de on yedinci haftanın son eleme adayı bu akşam belli oldu. MasterChef’te haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu Düzce’de yapıldı. Yöresel yemeklerin özel konuklar tarafından tadımı ve oylanması ile kazanan Mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybettiği için Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlık oyununu Sergen kazandı. Konseyde verilen oylar sonucunda potaya giren Eren, haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 15/12/21

TV8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de on yedinci haftanın ikinci eleme adayı bu akşam belli oldu. MasterChef’te haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Kore yemekleri yapıldı. En lezzetli yemekleri yaparak dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybettiği için bireysel dokunulmazlık oyunu oynayan Mavi takımda kazanan Hasan oldu. Konseyde verilen oylar sonucunda potaya giren Araz, haftanın 2. eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 14/12/21

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de on yedinci hafta mücadelesi başladı. Haftanın ilk takım oyunu, düello şeklinde yaratıcılık konsepti ile yapıldı. Oyunu kazanan Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımın oynadığı bireysel dokunulmazlığı Araz kazandı ve kendini potadan kurtardı. Sonrasında üç yarışmacı için oylama yapıldı. Birer oy kullanılan oylama sonucunda en çok adı yazılan yarışmacı, MasterChef’te haftanın ilk eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 09/12/21

Her bölümü ile farklı heyecanlar yaşatan MasterChef Türkiye 2021, izleyicisini farklı lezzetler ile buluşturmaya devam ediyor. Bu akşam, on altıncı haftanın 3. dokunulmazlık oyunu oynandı. Kilis’te yapılan dokunulmazlık oyununda jüriliği özel konuklar yaptı. Misafirlerin verdiği oylar sonrasında dokunulmazlığı Mavi takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda kusursuz bir tabak çıkarmaya çalıştı. Şeflerin tadımı ile en iyi yemeği yapan Burcu, bireysel dokunulmazlığı aldı. Sonrasında Kırmızı takım oylamasında ismi en çok yazılan Dilara ve Mert oldu. Mert, takım kaptanı olarak kendisi ve Dilara arasında seçim yapmak zorunda kaldı. Mert ise üçüncü eleme adayı olarak kendisini gösterdi.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 08/12/21

Sezon başından bu yana yayınlanan her bölümü ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021, izleyicisini farklı lezzetler ile buluşturmaya devam ediyor. Bu akşam, on altıncı haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Farklı konsepti ile çok heyecanlı anlar yaşatan dokunulmazlık oyununda kazanan Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyununda Danilo Şefin tabağını en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Şefin tabağına en yakın şekilde hazırlayarak dokunulmazlığı kazanan Hasan oldu. Sonrasında Kırmızı takım oylamasında ismi en çok yazılan Görkem, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 07/12/21

Büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de on altıncı hafta mücadelesi başladı. Mavi takım ve Kırmızı takım, çay saati konulu ilk takım oyununda karşılaştı. Kıran kırana geçen mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Gecenin en iyi yemeğini yaparak dokunulmazlığı kazanan Mert oldu. Konseyde Mert dışında kalan üç isim için oylama yapıldı. Oylamada adı en çok yazılan Eren, haftanın ilk eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 02/12/21

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de on beşinci haftanın 5. ve 6. eleme adayları belli oldu. Mavi takım ile Kırmızı takım, haftanın üçüncü dokunulmazlık oyununda Alanya’da karşılaştı. Yöresel yemeklerin konuklar için yapıldığı ve konukların jüriliğini yaptığı dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu. Kaybeden Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda en iyi yemeğini yapan isim, bireysel dokunulmazlığı kazandı. Onun potaya gönderdiği Görkem, beşinci eleme adayı oldu. Oylamada ise potaya gönderilen Safanur ise haftanın altıncı eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 01/12/21

Her sezonunda farklı yarışmacıları ile izleyicisini TV8 ekranına kilitleyen MasterChef Türkiye 2021’de on beşinci haftanın 3. ve 4. eleme adayları belli oldu. Mavi takım ile Kırmızı takım, haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Kıbrıs mutfağında yemeklerin yapıldığı dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım oldu. Kaybeden Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Bireysel dokunulmazlık oyununda üç yarışmacı vardı. Şeflerin istediği teknikle gecenin en iyi yemeğini yapan isim, bireysel dokunulmazlığı kazandı. Kaybeden Araz ve haftanın 3. ve 4. eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 30/11/21

Sezon başından bu yana artan bir ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de on beşinci haftanın ilk eleme adayları belli oldu. Bu akşam, Mavi takım ile Kırmızı takım, ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. 1. dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım oldu. Kaybeden Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Şeflerin istediği yemeği en iyi hazırlayan Hasan dokunulmazlığı kazandı. Hasan’ın potaya gönderdiği Tahsin, haftanın ilk eleme adayı oldu. Sonrasında konseyde yapılan oylamada ismi en çok yazılan Burcu da haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 25/11/21

Büyük ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de on dördüncü haftanın eleme adayları belli oldu. Bu akşam, Mavi takım ile Kırmızı takım, son dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Yarışmacıların ailesinden bir ismin jürilik yaptığı 3. dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu. Kaybeden Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Şeflerin istediği yemeği en iyi hazırlayan Eren dokunulmazlığı kazandı. Üç yarışmacı ile oynanan bireysel dokunulmazlık oyunu sonrasında konseye gerek kalmadı. Dokunulmazlığı Eren kazanınca haftanın 5. ve 6. eleme adayı Hasan ve Araz oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 24/11/21

Ekranların en çok izlenen ve büyük ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de on dördüncü hafta mücadelesi sürüyor. Bu akşam, Mavi takım ile Kırmızı takım, ikinci dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Öğretmenler Günü özel bölümünde dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım oldu. Kaybeden Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Şeflerin istediği yemeği en iyi hazırlayan Burcu dokunulmazlığı kazandı ve onun potaya gönderdiği Safanur, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Kırmızı takım için toplanan konseyde oylama yapıldı. İsmi en çok yazılan ise Mert ise haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 23/11/21

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de on dördüncü hafta mücadelesi başladı. Bu akşam, Mavi takım ile Kırmızı takım, ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Beş çeşit sushinin yapıldığı dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu. Kaybeden Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Somer Şefin imza tabağına en yakın şekilde hazırlayan Eren dokunulmazlığı kazandı ve onun potaya gönderdiği Görkem, haftanın ilk eleme adayı oldu. Kırmızı takım için toplanan konseyde oylama yapıldı. İsmi en çok yazılan Pelin ise haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 18/11/21

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de on üçüncü haftasında potaya giren son iki isim belli oldu. Bu akşam, Mavi takım ile Kırmızı takım, üçüncü dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Sakarya’da yapılan dokunulmazlık oyununda konukların verdiği oylar ile kazanan Kırmızı takım oldu. Kaybeden Mavi takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Gecenin en iyi yemeğini yapmayı başaran Eren, bireysel dokunulmazlığı kazandı. Eren, beşinci eleme adayı olarak potaya gönderdiği isim Safanur oldu. Sonrasında konseyde iki yarışmacı için oylamada adı daha çok yazılan Hasan, altıncı eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 17/11/21

TV8 ekranlarından ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de Mavi takım ve Kırmızı takım, ikinci dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Balkan mutfağından altı yemek için takımlar, üçer yarışmacı ile iki turda karşı karşıya geldi. Mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyununa oynadı. Bu oyunda dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, eleme potasına gönderdiği isim, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Sonrasında konseyde yapılan oylamada adı en çok yazılan Sergen de haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 16/11/21

Her bölümü ile farklı heyecan yaşatan MasterChef Türkiye 2021’de on üçüncü hafta başladı. Yarışmadan elenen Azize ve Görkem, yapılan oyunları kazanarak ana kadroya yeniden girdi. Bu akşam, haftanın ilk takım oyununda Mavi takım ve Kırmızı takım karşı karşıya geldi. Kıyasıya mücadelede 4-2 skorla dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımda bireysel dokunulmazlığı Eren kazandı. Onun potaya gönderdiği Azize, haftanın ilk eleme adayı oldu. Sonrasında yapılan konseyde oylama sonucunda ismi en çok yazılan Pelin ve Safanur oldu. Takım kaptanı Eren’in potaya göndermeyi seçtiği Pelin, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 11/11/21

TV8 ekranlarından heyecanla takip edilen yarışma MasterChef Türkiye’de on ikinci haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam oynandı. Mavi takım ve Kırmızı takım, son takım oyununda kozlarını Mersin’de paylaştı. Konukların oylama yaptığı oyunda dokunulmazlığı Mavi takım kazandı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden Kırmızı takımda bireysel dokunulmazlığı üç kişi oynadı. Kazanan Mert, bir hafta kala kalmayı garantilerken kaybeden Sergen ve Burcu, haftanın beşinci ve altıncı eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 10/11/21

MasterChef Türkiye 2021’de on ikinci haftanın mücadelesi tüm hızıyla sürüyor. 10 Kasım Çarşamba akşamı MasterChef’in 110. bölümünde ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Yedi bölgeden yedi yemeğin yapıldığı dokunulmazlık oyununda kazanan Kırmızı takım oldu. Kaybeden Mavi takımın yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Üç şefin tabağına en yakın şekilde hazırlayan isim, dokunulmazlığı kazandı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Eren’in potaya gönderdiği Dilara, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Sonrasında Mavi takım için toplanan konseyde oylama yapıldı. Dört yarışmacı için yapılan oylamada en çok adı yazılan Pelin, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 09/11/21

Lezzet mücadelesinin tüm hızıyla sürdüğü MasterChef Türkiye 2021’de on ikinci hafta başladı. Safanur ile Mert’in kurduğu Mavi takım ve Kırmızı takım, ilk takım oyununda karşı karşıya geldi. İlk dokunulmazlık oyununda günün menüsü vegan mutfağı idi. Beş çeşit yemeğin hepsini kazanan Mavi takım, dokunulmazlığı aldı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık oyununa çıktı. Dokunulmazlığı kazanan Burcu oldu ve eleme potasına gönderdiği Araz, haftanın ilk eleme adayı oldu. Sonrasında Kırmızı takımda oylama yapıldı. Oylama sonucunda adı en çok yazılan Azize, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 04/11/21

İlgiyle takip edilen lezzet mücadelesi MasterChef Türkiye 2021’de haftanın son eleme adayları belli oldu. Yarışmada üçüncü dokunulmazlık oyunu Batman Hasankeyf’te yapıldı. Yöresel yemeklerin yapıldığı oyunda kazanan takımı, yedi konuğun verdiği oylar belirledi. Günün sonunda son dokunulmazlığı kazanan ve haftayı 2-1 galip bitiren Mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları arasında oynanan bireysel dokunulmazlığı kazanan Azize oldu ve Mert’i beşinci eleme adayı olarak gösterdi. Sonrasında Kırmızı takım için toplanan konseyde iki yarışmacı için oylama yapıldı. İsmi en çok yazılan Hasan, haftanın altıncı eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 03/11/21

Her bölümü ayrı bir heyecan yaşatan yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de 3. ve 4. eleme adayı belli oldu. Haftanın ikinci dokunulmazlık oyununda Mavi takım ile Kırmızı takım karşı karşıya geldi. Avrupa geleneksel makarnaların yapıldığı, yarışmacıların birbirine bağlı olduğu oyunda kazanan Mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunda dokunulmazlığı kazanan Sergen, potaya Burcu’yu göndererek üçüncü eleme adayını belirledi. Sonrasında konseydeki oylamada dört yarışmacıdan en çok adı yazılan Dilara ile Hasan olunca eleme adayını kaptan belirledi. Burcu’nun potaya göndermeyi seçtiği Dilara, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 02/11/21

Ekranların ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de lezzet mücadelesi tüm heyecanıyla devam ediyor. On birinci hafta kurulan Mavi takım ile Kırmızı takım, ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Düello şeklinde yapılan dokunulmazlık oyununda belli süreler ile yerlerin değiştirilmesi ile heyecan doruğa çıktı. Kıyasıya mücadele sonunda Kırmızı takım, dokunulmazlığı kazanan takım oldu. Kaybeden Mavi takımın oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan Eren oldu. Dokunulmazlığı kazanan Eren, 1. eleme adayı olarak söylediği isim Pelin oldu. Son olarak ekrana gelen konseyde yapılan oylama sonucunda adı en çok yazılan Emre, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 28/10/21

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye’de lezzet mücadelesi sürüyor. 28 Ekim Perşembe bölümünde onuncu haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu akşam, dış çekimde Kütahya’da oynanan dokunulmazlığı Kırmızı takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Mavi takımda potaya girmeyen üç kişi kalmıştı. Bu durumda bireysel dokunulmazlığı kazananın belli olması ile birlikte konseye gerek kalmadan diğer iki isim eleme adayı oldu. Dokunulmazlığı kazanan Tahsin olunca Safanur ile Burcu, haftanın 5. ve 6. eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 27/10/21

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de onuncu hafta mücadelesi sürüyor. Fenomen yarışmada 27 Ekim Çarşamba tarihli yeni bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Kıyasıya mücadele sonunda dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu. Mavi takım, bir kez daha bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Gecenin en iyi yemeğini yaparak bireysel dokunulmazlığı kazanan Tahsin, üçüncü eleme adayı olarak Ateş’in ismini söyledi. Sonrasında Mavi takım konseyinde oylama sonucunda ismi en çok yazılan Mert, dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 26/10/21

Her bölümü farklı heyecan yaşatan ve ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de onuncu hafta başladı. On üç yarışmacının kaldığı haftada Mavi takım kaptanı Ateş, Kırmızı takım kaptanı Pelin oldu. Bu kaptanların kurduğu takımlar arasında ilk dokunulmazlık oyunu müthiş mücadeleye sahne oldu. Ve dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu. Kaybeden Mavi takımın yarışmacılarının oynadığı bireysel dokunulmazlık oyununda kazanan Safanur oldu. Onun potaya gönderdiği Araz, 1. eleme adayı oldu. Konseyde yapılan oylamada adı en çok yazılan Hasan ise bu haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 21/10/21

TV8 ekranlarından büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de dokuzuncu haftanın dokunulmazlık mücadelesi bu akşam sona erdi. Mavi takım ile Kırmızı takım, 21 Ekim Perşembe akşamı ekrana gelen son bölümde üçüncü dokunulmazlık oyununu Karaman’da oynadı. Yöresel yemeklerin yapıldığı oyunda konukların oylaması ile kazanan Mavi takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Gecenin en iyi yemeğini yaparak dokunulmazlığı kazanan Eren tarafından eleme potasına gönderilen Pelin, haftanın beşinci eleme adayı oldu. Sonrasında toplanan konseyde yapılan oylama sonucunda adı en çok yazılan Emre de haftanın altıncı eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 20/10/21

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu heyecanı yaşandı. Sevilen yarışmada ikinci dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım oldu. Mavi takım, dokunulmazlığı kaybettiği için bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Şeflerin verdiği ana ürünle en iyi yaratıcı yemeği yapan Safanur, dokunulmazlığı kazandı. Bu ismin söylediği Hasan, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Mavi takımı için toplanan konseyde oylama sonucunda en çok ismi yazılan Sergen ise haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 19/10/21

İlgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de heyecan ve lezzet mücadelesi tüm hızıyla sürüyor. Dokuzuncu haftada yeni takımlar kurulduktan sonra ilk dokunulmazlık oyunu oynandı. Sütlü tatlılar konulu düello şeklinde yapılan dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımı, bireysel dokunulmazlık oyununda Mehmet şefin imza tabağını en iyi şekilde yapmaya çalıştı. Şefin tabağına en yakın yemeği yaparak dokunulmazlığı kazanan Araz, eleme potasına Rabia’yı gönderdi. Böylece Rabia, birinci eleme adayı oldu. Konseyde yapılan oylamada adı en çok yazılan Safanur ile Dilara oldu. Bu isim arasında kaptan Hasan’ın eleme potasına göndermeyi seçtiği Dilara ise haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 14/10/21

MasterChef Türkiye’de bu akşam haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Dış çekim için Mardin’e giden MasterChef 2021 yarışmacıları, yöresel yemekler ile dokunulmazlığı kazanmaya çalıştı. Mavi takım, büyük bir farkla dokunulmazlık oyununu kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Gecenin en iyi yaratıcı yemeğini yapan yarışmacı, dokunulmazlığı kazandı. Bu yarışmacının söylediği isim, haftanın altıncı eleme adayı oldu. Sonrasında Kırmızı takımda yapılan oylamada adı en çok yazılan Milhan, haftanın yedinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 13/10/21

Büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de heyecan ve lezzet mücadelesi tüm hızıyla sürüyor. Yarışmada bu akşam sekizinci haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Döner konsepti dokunulmazlık oyununu kazanan Kırmızı takım oldu. Kaybeden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Dokunulmazlığı kazanan Emre’nin eleme potasına gönderdiği Pelin, haftanın dördüncü eleme adayı oldu. Sonrasında Mavi takım için konsey toplandı ve oylama yapıldı. Oylamada adı en çok yazılan iki isim ortaya çıktı. Bu isimler arasında potaya girecek olanı takım kaptanı belirledi. Tahsin’in söylediği Burcu, haftanın beşinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 12/10/21

Her bölümü farklı heyecan yaşatan ve ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de haftanın ilk dokunulmazlık oyununu Kırmızı takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımı, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Oyunda yarışmacılardan Somer şefin imza tabağı yapılması istendi. Bu yemeği en iyi yapan Tahsin, bireysel dokunulmazlık kazandı. Onun potaya gönderdiği Rabia, haftanın ikinci eleme adayı oldu. Sonrasında toplanan konseyde oylama yapıldı. Bu oylamada adı en çok yazılan Eren ve Emre oldu. Bu iki isimden potaya gidecek kişi, takım kaptanı belirledi. Bu sezon ilk defa potaya giren Eren, haftanın üçüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 11/10/21

Büyük ilgiyle takip edilen MasterChef Türkiye 2021’de sekizinci hafta bu akşam başladı. Sevilen yarışmada son on beş yarışmacı arasında kaptanlık mücadelesi yaşandı. Fakat verilen süre sonunda yemeğini yetiştiremeyen altı yarışmacı vardı. Bu isimler; Sergen, Rabia, Araz, Milhan, Mert, Ateş idi. Şefler, yemeklerini yetiştiremedikleri halde oyun sonrasında ciddiyetsiz davranış sergileyen yarışmacılara tepki gösterdi ve yaptırım olarak ceza oyunu oynattı. Bu oyunda gecenin en başarısız yemeğini hazırlayan Mert, şeflerin kararı ile haftanın ilk eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 07/10/21

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de yedinci haftanın son dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu. Bu hafta üçüncü kez dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, dört eleme adayı dışındaki yarışmacılar bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Oyunda Danilo şefin imza tabağı vardı. Yarışmacılar arasında şefin tabağına en yakın yapan Rabia, bireysel dokunulmazlığı kazandı. Onun potaya gönderdiği Burcu, haftanın beşinci eleme adayı oldu. Sonrasında kalan iki isim için oylama yapıldı. İsmi daha çok yazılan Dilara, haftanın altıncı ve son eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 06/10/21

Ekranların en çok izlenen fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de ikinci dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Yarışmacılara ana ürün olarak önceki oyundan kalanlar verildi. Ve bununla yaratıcı bir yemek yapılması istendi. Gecenin en iyi tabağını çıkaran Dilara, bireysel dokunulmazlığı kazandı. Onun eleme potasına gönderdiği Mustafa, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Sonrasında Kırmızı takım için konsey toplandı. Pelin ve Araz’ın isimleri aynı sayıda yazılınca takım kaptanı Mustafa, potaya gidecek isimi belirledi. Mustafa’nın seçimi ile potaya giren Pelin, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 05/10/21

TV8’in fenomen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de yedinci hafta mücadelesi başladı. Bu akşam, Mavi takım ile Kırmızı takım, ilk dokunulmazlık oyununda karşılaştı. Sekiz çeşit mantının düello şeklinde yapıldığı dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu. Kaybeden Kırmızı takım ise bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Ana ürün olarak ananas verilen oyunda dokunulmazlığı Safanur kazandı ve onun potaya gönderdiği Tahsin, haftanın ilk eleme adayı oldu. Kırmızı takım için toplanan konseyde altı isim için oylama yapıldı. İsmi en çok yazılan Azize ise haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 30/09/21

İzlenme rekorları kıran MasterChef Türkiye’de bu akşam altıncı haftanın son dokunulmazlık oyunu oynandı. Paket servis konulu dokunulmazlık oyununu kazanan Mavi takım oldu. Haftayı 3-0 mağlup kapatan Kırmızı takımda dört yarışmacı, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Verilen ana ürün ile gecenin en iyi yemeğini yapan Emre, dokunulmazlığı kazandı. Emre’nin potaya gönderdiği Ateş ise haftanın beşinci eleme adayı oldu. Sonrasında Kırmızı takımın konseyde yaptığı oylamada ismi en çok yazılan Safanur ise haftanın altıncı eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 29/09/21

Her bölümü farklı heyecanlar yaşatan ve farklı lezzetler ile buluşturan MasterChef Türkiye 2021’de haftanın ikinci dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımda eleme adayları olan Milhan ve Araz dışındaki altı yarışmacı, bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Dokunulmazlığı kazanan Burcu, Mustafa’yı haftanın üçüncü eleme adayı olarak gösterdi. Sonrasında yapılan konseyde dört isim için oylama yapıldı. Oylama sonucuna göre adı en çok yazılan Şükrü, haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 28/09/21

Ekranların en çok izlenen yarışması MasterChef Türkiye’de altıncı hafta mücadelesi başladı. Yeni hafta ile birlikte yeniden kurulan Mavi takım ile Kırmızı takım, ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Karadeniz mutfağı konulu dokunulmazlık oyununu Mavi takım kazandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takımın oynadığı bireysel dokunulmazlığı kazanan ise Safanur oldu. Onun potaya gönderdiği Milhan, haftanın ilk eleme adayı oldu. Sonrasında Kırmızı takımın konseyi toplandı. Altı yarışmacı için yapılan oylamada Mustafa ile Araz’ın isimleri aynı sayıda yazılmıştı. Bu durumda haftanın ikinci eleme adayını belirlemek takım kaptanı Burcu’ya kaldı. Burcu’nun seçimi ile MasterChef’te haftanın 2. eleme adayı Araz oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 23/09/21

Ekranların en çok izlenen ve büyük ilgiyle takip edilen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de haftanın eleme adayları belli oldu. MasterChef 2021’de Mavi takım ile Kırmızı takım arasında oynanan dokunulmazlık oyunları sonrasında dört eleme adayı belli olmuştu. Bu isimler; Mustafa, Sergen, Emre ve Hamza idi. Bu akşam yapılan haftanın son dokunulmazlık oyununda kazanan Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takım, bireysel dokunulmazlık oyunu oynandı. Bu oyunu kazanan Eren, potaya gönderdiği Hasan, haftanın beşinci eleme adayı oldu. Son olarak Kırmızı takım konseyi toplandı. Dört eleme adayı için yapılan oylamada adı en çok yazılan Burcu, haftanın altıncı eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 22/09/21

Her bölümü farklı bir heyecan yaşatan MasterChef Türkiye 2021’de mücadele tüm hızıyla sürüyor. MasterChef’in 74. bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Düello şeklinde yapılan dokunulmazlık oyununda sekiz çeşit börek yapıldı. Kıyasıya geçen mücadelede dokunulmazlığı kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım, dokunulmazlığı kaybedince mutfağa bir kez daha girdi ve bireysel dokunulmazlık için mücadele etti. Gecenin en iyi yaratıcı yemeğini yapan yarışmacı Tahsin oldu ve bireysel dokunulmazlığı kazandı. Tahsin’in eleme potasına gönderdiği Emre, haftanın üçüncü eleme adayı oldu. Sonrasında Kırmızı takımın konseyi toplandı ve oylama yapıldı. Altı yarışmacı için yapılan oylamada adı en çok yazılan isim Hamza ise haftanın dördüncü eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 21/09/21

Ekranların en çok izlenen ve her bölümü ilgiyle izlenen yarışması MasterChef Türkiye 2021’de beşinci hafta mücadelesi başladı. Haftanın ilk takım oyununda mavi takım ile kırmızı takım arasında kıyasıya dokunulmazlık mücadelesi yaşandı. Osmanlı saray mutfağı yemeklerinin yapıldığı oyunda dokunulmazlığı kazanan Kırmızı takım oldu. Mavi takım yarışmacıları, kaybedilen dokunulmazlık oyunu sonrasında bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi. Somer şefin imza tabağı, bireysel dokunulmazlık oyununda yapılması istenen yemek oldu. Verilen süre sonunda şefin tabağına en yakın şekilde hazırlayan Burcu, bireysel dokunulmazlığı kazandı. Burcu’nun eleme potasına gönderdiği Mustafa, haftanın ilk eleme adayı oldu. Son olarak Mavi takım için toplanan konseyde adı en çok yazılan iki isim vardı. Bunlar arasında potaya gidecek ismi takım kaptanı belirledi. Azize’nin seçimi sonrasında haftanın ikinci eleme adayı ise Sergen oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 18/09/21

Ekranların en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021’de bu akşam haftanın üçüncü dokunulmazlık oyunu oynandı. Özel konuların işlendiği 70. bölümün çok özel konukları vardı. MasterChef Türkiye'nin eski yarışmacıları, yapılan yemeklerin tadımını yaptıktan sonra oylama yaptı. Bu oylama sonucunda dokunulmazlığı kazanan takım, Kırmızı takım oldu. Dokunulmazlığı kaybeden Mavi takımın oynadığı bireysel dokunulmazlığı Mert kazandı. Onun potaya gönderdiği Ateş, haftanın beşinci eleme adayı oldu. Sonrasında toplanan konseyde oylama yapıldı. Bu oylama sonucunda adı en çok yazılan Azize, haftanın altıncı eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 15/09/21

Her bölümü farklı bir heyecan yaşatan MasterChef Türkiye 2021’de lezzet mücadelesi sürüyor. Dördüncü haftada yeni takımlar kuruldu ve dokunulmazlık mücadelesi başladı. 15 Eylül Çarşamba akşamı ekrana gelen 68. bölümde ikinci dokunulmazlık oyunu oynandı. Dokunulmazlığı kaybeden Kırmızı takım yarışmacıları, bir kez daha mutfağa girdi ve bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı. Bu oyunu kazanan Emre, üçüncü kez bireysel dokunulmazlığı kazanmış oldu. Emre, haftanın üçüncü eleme adayı olarak Tunahan’ı söyledi. Sonrasında Kırmızı takım, konsey için toplandı. Konseyde Kırmızı takımdan dört isim için oylama yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Hasan ve Safanur’un isimleri yedişer kez yazıldı. Bu durumda eleme adayını belirlemek takım kaptanına kaldı. Kırmızı takım kaptanı Hamza, iki yarışmacıdan dördüncü eleme adayı olarak Hasan’ı seçti.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 14/09/21

MasterChef Türkiye’de salı akşam oynanan haftanın birinci dokunulmazlık oyunu sonrasında Kırmızı takımın konseyi ekrana geldi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Hasan, Burcu’yu eleme adayı göstermişti. Konseyde altı isim için yapılan konseyde adı en çok yazılan Mustafa, haftanın ikinci eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 09/09/21

MasterChef Türkiye 9 Eylül 2021 tarihli son bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlığı oynandı. İtalyan mutfağından özel tariflerin yapıldığı MasterChef yeni bölümünde karşı karşıya gelen kırmızı ve mavi takım yarışmacıları, kazanmak için tezgahtaki hünerlerini sergiledi. Ancak MasterChef'te dokunulmazlığı kazanan takım maviler olurken, kırmızı takım yarışmacıları bireysel dokunulmazlık için mücadele verdi. Burada, MasterChef Emre bireysel dokunulmazlığı kazandı ve bir arkadaşının ismini eleme adayı olarak söyledi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan MasterChef emre, takım arkadaşı Mert'in adını söyleyerek haftanın üçüncü adayını belirlemiş oldu. Ardından yarışmacılar kendi aralarında yaptıkları oylama sonucu haftanın 4. eleme adayını da seçti. Takım arkadaşlarından aldığı oylar sonucu haftanın 4. eleme adayı ise MasterChef Hamza seçildi.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 08/09/21

TV8'in ilgiyle takip edilen yarışması MasterChef Türkiye 2021'de heyecan ve mücadele tüm hızıyla sürüyor. MasterChef 2021'in üçüncü haftasında Mavi takım ve Kırmızı takım yeniden oluşturuldu. Bu iki takım, 8 Eylül Çarşamba yeni bölümde haftanın ilk dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Sokak yemeklerinin yapıldığı dokunulmazlık oyununda kazanan Mavi takım oldu. Kırmızı takım yarışmacıları, bireysel dokunulmazlık oyunu için mutfağa girdi ve Danilo Zanna şefin imza tabağı olan "a tutto salmone" yemeği yapmak için çabaladı. Süre sonunda iki yarışmacı, şefin tabağını eksiksiz yaptı. Bu isimler arasında ise en başarılı tabağı çıkaran Hamza, bireysel dokunulmazlığı kazanan isim oldu. Dokunulmazlığı kazanan Hamza, eleme potasına Azize'yi göndermeyi seçti. Böylece haftanın ilk eleme adayı Azize Polat oldu. Sonrasında Kırmızı takımda oylama yapılması için konsey toplandı. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Hamza ve eleme adayı Azize dışındaki yarışmacılar için oylama yapıldı. Oylamada adı en çok yazılan isim ise Kırmızı takım kaptanı olan Safanur Bol oldu. Böylece MasterChef Türkiye 2021'in üçüncü haftasında ilk eleme adayı Azize Polat, ikinci eleme adayı Safanur Bol oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 03/09/21

MasterChef Türkiye 2021'de haftanın 5. ve 6. eleme adayları bu akşam belli oldu. Büyük heyecanın yaşandığı MasterChef 56. bölümde 3. dokunulmazlık oyunu AFAD'da yapıldı. Mavi takım ile Kırmızı takım, burada sekiz özel misafir için şeflerin istediği menüyü hazırladı. Sürenin sonunda misafirlerin kullandığı oylarda Mavi takım, 21-19 skorla dokunulmazlığı kazanan takım oldu. Kaybeden Kırmızı takımda eleme adayı olan Emre ve Fatma dışındaki yarışmacılar, bireysel dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Gecenin en iyi yemeğini hazırlayarak bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı İbrahim oldu. Onun eleme potasına gönderdiği Safanur ise haftanın 5. eleme adayı oldu. Sonrasında Kırmızı takım için toplanan konseyde dört isim için oylama yapıldı. Oylama sonrasında adı en çok yazılan Hamza, haftanın 6. eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 02/09/21

MasterChef Türkiye 2021'in ekranlara gelen son bölümünde haftanın 3. ve 4. eleme adayları belli oldu. MasterChef'te oynanan haftanın 2. dokunulmazlık oyunu sonrasında, dokunulmazlığı kaybeden mavi takım yarışmacıları arasından 2 eleme adayı belirlendi. Bireysel dokunulmazlığı kazanan Milhan, Hasan'ın ismini 3. eleme adayı olarak belirledi. Daha sonra takım oylaması sonucunda alınan kararla birlikte en çok oyu alarak 4. eleme adayı olan isim Dilara oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 31/08/21

MasterChef Türkiye 2021'de büyük heyecan sürmeye devam ediyor. MasterChef'te haftanın ilk dokunulmazlık oyunu sonrasında, dokunulmazlığı kaybeden kırmızı takımdan 2 yarışmacı eleme adayı olarak belirlendi. Takım kaptanı olan Emre haftanın ilk eleme adayı olurken, ikinci eleme adayı olan isimse Fatma oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 27/08/21

MasterChef Türkiye'nin 27 Ağustos cuma akşamı ekranlara gelen yeni bölümünde bir dokunulmazlık oyunu daha oynandı. Tv8 ekranlarında izleyiciyle buluşan MasterChef'in bu bölümünün birbirinden özel konukları vardı. Tokyo olimpiyatlarında göğsümüzü kabartarak madalya alan milli sporcularımız, MasterChef'in son bölümünde yer aldı. Kırmızı ve mavi takım, hazırladıkları yemekleri millilerimizin beğenisine sundu. Yapılan değerlendirmeler sonucu dünkü dokunulmazlık oyununu 3. kez kırmızı takım kazandı ve eleme adayları yine mavi takımdan seçildi. Mavi takım, dokunulmazlık ardından yeniden bireysel dokunulmazlık için mücadele verdi. Mavi takım yarışmacılarından MasterChef Hasan, bu hafta 3. kez bireysel dokunulmazlığı kazanan isimdi. Yarışma tarihine geçen Hasan, 5. eleme adayı olarak takım arkadaşlarından Hamza'nın ismini verdi. Daha sonra yapılan takım arası oylamada Safanur'un ismi çıktı ve Safanur da haftanın 6. eleme adayı oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 25/08/21

MasterChef Türkiye'de haftanın ilk dokunulmazlık oyunu ardından dün ekranlara gelen yeni bölümünde haftanın ikinci dokunulmazlık heyecanı yaşandı. 25 Ağustos MasterChef dokunulmazlık oyununda kırmızı ve mavi takım yarışmacıları İspanya mutfağına ait yemeklerde yarıştı. Lezzet ve heyecan dolu dokunulmazlık oyununda şefler, ilk olarak yapacakları yemekleri ve ne kadar süreye sahip olduklarını aktardı. 7 çeşit yemeğin yapıldığı ikinci dokunulmazlık oyununda takım kaptanlarına da büyük iş düştü. 7 yemeğin 5'ini diğer takıma göre daha iyi yapan kırmızı takım, dokunulmazlığı 5-2 kazanan taraf oldu. İlk dokunulmazlık sonrası olduğu gibi MasterChef mavi takımı yine bir bireysel dokunulmazlık mücadelesi verdi. İlk iki eleme adayı Tunahan ve Tahsin, bu oyunda yer almazken 40 dakikalık sürede, verilen malzemelerle en iyi tabağı hazırlayan isim yine Hasan oldu. Hasan, bireysel dokunulmazlık sonrası üçüncü eleme adayı olarak MasterChef Burcu'nun ismini verdi. Sonrasında dördüncü eleme adayı için yarışmacılar arasında oylama yapıldı ve potaya giden dördüncü isim MasterChef Görkem oldu.

MasterChef Türkiye 2021 Eleme Adayları - 24/08/21

TV8 ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye, 24 Ağustos 2021 tarihli yeni bölümüyle bu yılın ilk dokunulmazlık oyunu heyecanını yaşadı. Önceki gün kaptalık mücadelesinin verildiği MasterChef Türkiye'de bu akşam kırmızı ve mavi takımlar 'esnaf lokantası' konseptinde karşı karşıya geldi. Yarışmacılardan bu konsept kapsamında, ezogelin çorbası, içli pilav, işkembeli nohut, kuru fasulye, patlıcan musakka, incik haşlama ve revani istendi. MasterChef Eren Kaşıkçı'nın kaptanlığını yaptığı kırmızı takım ile MasterChef Burcu Önal'ın kaptanlığını yaptığı mavi takımın dokunulmazlık mücadelesinde kazanan taraf, 4-3'lük skorla kırmızı takım oldu. MasterChef dokunulmazlığını kaybeden mavi takım, bireysel dokunulmazlık için yeniden önlüklerini giyerek tezgah başına geçti. Bireysel dokunulmazlığı kazananı belirleyecek tabak ise Mehmet Şef'n imza yemeği olan Som'du. Safanur, Burcu ve Hasan'ın en iyi üç tabağı yaptığı akşamda şefler, bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacının Masterchef Hasan olduğunu aktardı. Bir isim söyleme hakkı elde eden Hasan, eleme adayı olarak Tunahan'ın adını söyledi. Ardından yarışmacılar ikinci ismi belirlemek için oylamaya gitti. Burada ismi en çok yazılan yarışmacı, MasterChef oldu. Böylece MasterChef'te haftanın ilk eleme potasına giren yarışmacıları Tunahan ile Tahsin oldu.