Ayşenur Kurtar kimdir? MasterChef 2021’den ayrılan Ayşenur Kurtar kaç yaşında, nereli?

Ayşenur Kurtar kimdir merak ediliyor. MasterChef Türkiye’de bu akşam final turu başladı. Ana kadroyu belirleyecek bu turun ilk gününde Ayşenur Kurtar, yarışmadan çekildiğini açıkladı. Peki, MasterChef Ayşenur Kurtar kimdir, kaç yaşında, nereli, yarışmadan neden çekildi?

Yayınlanma Tarihi: 01.08.2021 21:17
Değiştirme Tarihi: 02.08.2021 00:14
Ayşenur Kurtar kimdir? MasterChef 2021’den ayrılan Ayşenur Kurtar kaç yaşında, nereli?

Ekranların sevilen yarışması MasterChef Türkiye’de final turu şok bir olayla başladı. İki eleme turunu geçen ve final turuna kalan Ayşenur Kurtar, yeni bölümün başında yarışmadan çekilmek zorunda kaldığını açıkladı ve stüdyoyu terk etti. Peki, MasterChef Ayşenur Kurtar yarışmadan neden çekildi? Ayşenur Kurtar kimdir, kaç yaşında, nereli?

AYŞENUR KURTAR, NEDEN MASTERCHEF'TEN ÇEKİLDİ?

MasterChef Türkiye 2021 ana kadrosunu belirleyecek final turunda Ayşenur Kurtar yarışmadan çekildi. Final turu ilk bölümünde şefler, yarışmacılara tek tek söz verdi. Söz sırası Ayşenur'a gelince "Ailevi sebeplerden dolayı yarışmadan çekilmek zorundayım" sözleri ile izleyenleri şok etti.

MASTERCHEF AYŞENUR KURTAR KİMDİR?

Ayşenur Kurtar, 27 yaşında ve Ankara'dan geliyor. Üç senedir bu mesleği yaptığını belirten yarışmacının birçok yarışmada ödülleri ve madalyası hatta altın kepçe ödülü olduğunu belirtti.

Ayşenur Kurtar’ın babası ticaretle uğraşırken annesi ev hanımı.

Deniz tarağı yaptığı ilk turda üç şeften evet oyu alarak sonraki tura geçti. Düellolarda ise rakiplerine göre daha iyi yemek yaparak final turuna çıkmayı başardı.