F.Bahçe Kazanması Gereken Bir Maçı Kazandı

Fenerbahçe Antep'te altın değil altından daha fazlası adeta maden buldu. Oyunun genel görünüşü Fenerbahçe'nin bu maçı hiçbir şekilde kazanamayacağı şekildeydi. Fakat Gaziantepspor'un kişisel oyunu maçı Fenerbahçe'ye verdi...

G.Antepspor'un forveti Cenk çok egoist ve kendine oynayan bir oyuncu. Maç içinde tercihleri takımına çok zarar verdi. İkiye bir yakaladıkları bir pozisyonda arkadaşına pas vermek yerine şut çeken Cenk adeta Gaziantepspor'un galibiyetini önledi. Bu pozisyonun dönüşünde Fenerbahçe gol buldu.

Maçın en önemli ismi Semih Şentürk'tü uzun süredir forma giymeyen oyunuyla adeta takımına galibiyeti getirdi. Bu galibiyet zor günler geçiren Fenerbahçe'yi şampiyonluk potasında tuttu. Fenerbahçe son oynadığı iki maçtan 4 puanla çıkması şampiyonluk yolunda büyük bir adım atmasını sağladı. Bu karşılaşmada Fenerbahçe çok kötü oynadı ama önemli bir galibiyet aldı. İşin özü kazanması gereken bir karşılaşmayı iyi veya kötü oynayarak kazandı. Aykut Kocaman'ın bir an önce bu takımı bir şekilde motive etmesi gerekiyor.

Böyle bir ligde bütün takımların potada olması her takımı başarılı göstersede benim için hiçbir takım başarılı değil.

Bugün Gaziantepspor'un en iyi oynayan oyuncusu Doğan Şahin'di. Gaziantepspor çok kötü bir takım açıkçası elle tutulur pek bir yanı yok.
Fenerbahçe'de Meireles'in ne oynadığını pek anlayamıyorum. Maçı sağa sola oynayım hatasız bir şekilde maçı bitirip evime gideyim havasında oynuyor. Meireles ne defansif yönde ne de ofansif yönünde hiçbir katkısı yok. Bırakın Fenerbahçe'yi ülke olarak Meireles'ten hiçbir şey alamadık. Meireles, Emre Belözoğlu'nun 3 gömlek altı. Onun yerine kesinlikle Salih Uçan'ın forma giymesi gerekiyor.

Fenerbahçe'nin en etkili silahı her zaman olduğu gibi yine Sow'du. Sow takımını ileri taşıyor, rakibin hatalarını kollayıp doğru şekilde değerlendiriyor.

Semih neden bir senedir ortada yok? Takımına hayat veren hatta karşılaşmalara hayat kurtarıcı olarak giren Semih bu güne kadar ortada olmaması bence düşünülmesi gerekiyor. 

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin