ZUHAL TOPAL'DAN ESRA EROL'A BİR GOL DAHA!

ZUHAL TOPAL'DAN ESRA EROL'A BİR GOL DAHA!

Esra Erol'un geçen sezon gözdesi olan damat adayı İbrahim'in ardından Rus güzeli Luvrita da Zuhal Topal'a transfer oldu.

İzdivaç programlarının suyunun çıktığına bir delil daha. Esra Erol'un damat ve gelin adayları Zuhal Topal'a transfer oldu. İbrahim'in ardından Luvrita da Zuhal Topal'ın programında. Esra Erol ile Zuhal Topal arasındaki damat ve gelin adayı ayartma yarışı sürüyor. Bu kez Zuhal Topal, Esra Erol'a gol attı. Esra Erol'un geçen sezon gözdesi olan damat adayı İbrahim'in ardından Rus güzeli Luvrita'yı da transfer etti.

Esra Erol'dan Zuhal Topal'a son dakika golü

Luvrita ile İbrahim geçen sezon ATV ekranlarındaki Esra Erol'un programında kavgalı gürültülü aşkları ile konuşulmuşlardı. İbrahim sezon başında Zuhal Topal'ın kanalına transfer olunca Luvrita boşta kalmıştı. Zuhal Topal eski hikayeyi ısıtmak için Luvrita'yı da programına transfer etti. İbrahim programda eski aşkı Luvrita'yı görünce "Neden buraya geldin?'' diye sordu. Zuhal Topal'ın keyfine diyecek yoktu. En güçlü rakibinin gelin adayı olan Luvrita'yı transfer etmiş olmanın mutluluğunu yaşayan Zuhal Topal'ın yüzünde güller açıyordu.İşte o anlar;
Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 05/10/2016 20:00:36

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin