Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Zuhal Topal: 2 yılda 35 kilo verdim

Zuhal Topal: 2 yılda 35 kilo verdim

Ünlü sunucu ve oyuncu Zuhal Topal 2 yılda tam 35 kilo verdiğini söyledi.

21.11.2016 08:16

Zuhal Topal, geçtiğimiz gün Starcity Outlet Center’da düzenlenen söyleşi gününde hayranlarıyla buluştu. Topal, 2 yılda 35 kilo verdiğini açıkladı.

zuhal topal

Yasemin Şefik’in moderatörlüğünde gerçekleşen etkinlikte, ünlü sunucu Zuhal Topal; Moda, sağlık, güzellik, oyunculuk konularında merak edilenlerini anlattı. “Çok kilo vermişsiniz, nasıl zayıfladınız?” sorusu üzerine 2 yılda 35 kilo verdiğini açıklayan Zuhal Topal; “Kızım Lina’yı dünyaya getirdikten sonra emzirdiğim için kiloların bir kısmı kendiliğinden gitti. Zor olan bölümü ise doktor kontrolünde yaptığım diyetle verdim. Az ve sık yemek yiyerek besleniyorum. Mutlaka doktor gözetiminde diyet yapmanızı öneriyorum” dedi.

Çörek otu mucizesi
“Yoğun iş temponuz içinde nasıl bu kadar enerjik olabiliyorsunuz?” sorusuna ise Topal, “Sevdiğim işi yapıyorum. Bunun yanında tabii benim de küçük sırlarım var. Mesela her gün 1 tatlı kaşığı çörek otu tüketiyorum. Yorgunluğumu alıyor, vücudu güçlendiriyor. Sizlere de öneririm” dedi. Zuhal Topal, söyleşinin ardından sevenleriyle selfie çektirerek vedalaştı.

Yorumlar | 0
üye profil