Ziynet Sali son paylaşımıyla Jennifer Lopez'e benzetildi

Şarkıcı Ziynet Sali, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımla, dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez'e benzetildi. Çok sayıda yorum yapılan Ziynet Sali, daha önce de Jennifer Lopez'e benzetilmiş, bu benzetmeler sonrası, 'Jennifer Lopez sanatçı kimliği ile çok beğenen birisi değilim' demişti.

Yayınlanma Tarihi: 30.01.2021 15:32
Değiştirme Tarihi: 30.01.2021 15:32
Ziynet Sali son paylaşımıyla Jennifer Lopez'e benzetildi

Daha önce de Jennifer Lopez'e benzetilen Ziynet Sali, yaptığı son paylaşımla bu sefer iyiden iyiye ona benzetildi. 

Ziynet Sali, bu benzetmeye tepki gösterip, hakkında yapılan yorumlara yanıt olarak Şarkıcı, "Evet, bunu yıllardır duyuyorum. Hatta birçok çekimimizde bu benzetmeden kaçmaya çalışıyorum. Bunu lütfen ukalalık olarak almayın. Jennifer Lopez'i sanatçı kimliği ile çok beğenen birisi değilim. Sahne şovları derseniz harika ama sanat noktasında çok beğenmiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Her geçen gün dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez'e biraz daha benzemeye başlayan Sali, sosyal medyadaki son paylaşımlarıyla bir kez daha gündem oldu. Takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutulan ünlü şarkıcının paylaşımının altında dikkat çeken ifadeler de yer aldı. Bazı takipçileri ''Yerli Jennifer Lopez... As bayrakları as!'' sözleriyle Sali'nin son halini beğenirken, bazı takipçileri de ''Keşke bu kadar zorlamasaymış. Biz Ziynet Sali'yi kendi olduğu için seviyoruz.'' yorumunda bulundu.