Ziynet Sali: Aranızda bekar olan var mı?

Şarkıcı Ziynet Sali ve müzisyen Gökhan Tepe, peş peşe çıktıkları Günay Restaurant sahnesinde sevenleriyle buluşarak müzik ve eğlence dolu bir geceye imza attı.

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2018 13:18
Değiştirme Tarihi: 28.10.2018 13:18
Ziynet Sali: Aranızda bekar olan var mı?

Sevilen parçalarından ‘Deli Divanenim’ şarkısı ile sevenlerini selamlayan Ziynet Sali, enerjisiyle ve performansıyla izleyicilere özel bir gece yaşattı. Başarılı sanatçı, gece boyunca söylediği şarkılarla Günay misafirlerini hem hüzünlendirdi hem de eğlendirdi.

 

Programının sonlarına doğru sahneden sevenlerine “Aranızda bekar olan var mı? “diyerek seslenen Ziynet Sali'ye en kuvvetli cevap yakın arkadaşı Nihat Odabaşı'dan geldi. Dayanamayıp kendini sahneye atarak “ Ben bekarım” diyen Odabaşı herkesi tebessüm ettirdi. Yakın dostunun bu sözlerine tebessüm ederek  “ Ee bende bekarım. Ne yapalım?” sözleri ile karşılık veren Ziynet Sali, Odabaşı'dan aldığı yanıtla adeta dondu kaldı. Esprili bir üslupla Ziynet Sali’ye ‘’Madem bekarsın gel evlenelim o zaman” diyerek evlilik teklif eden Nihat Odabaşı gecenin diyaloğuna ve sürprizine imza attı.

 

Gecenin ikinci yarısında sahneye çıkan Gökhan Tepe, Dem'li şarkılar adını verdiği 70'li ve 80'li yıllara damgasını vuran pop, arabesk ve sanat müziği eserlerini de kendi yorumuyla seslendirdi. Öte yandan Gökhan Tepe’yi eşi Aylin, annesi Sema Tepe'de bu özel gecede yalnız bırakmadı.
 

Sahnede Müslüm Gürses’in unutulmaz eserlerinden ‘Tanrı İstemezse’ isimli şarkıya düet yapan Ziynet Sali ve Gökhan Tepe büyük alkış aldı. Gökhan Tepe, duygularını “Yıllar geçse de aynı sevgi ve saygıyla hatırlayacağımız Müslüm Baba’yı da bu vesile ile anmış olduk” sözleriyle dile getirdi.

 

Ziynet Sali ise "Yeri asla dolmayacak bir usta. Herkes şarkı söyleyebilir ama herkes Müslüm Baba gibi  şarkı söyleyemez. Ruhu şad olsun." İfadelerini kullandı.