Zirvede tek başına!

Zirvede tek başına!

Kaliteden ödün vermeyen dizi ve programlarıyla 11 aydır liderliği kaptırmayan atv, eylülde de “Tüm Gün Tüm Kişiler”, “Tüm Gün 20+ABC1” kategorilerinde birinci oldu.

Kaliteden ödün vermeyen dizi ve programlarıyla 11 aydır liderliği kaptırmayan atv, eylülde de “Tüm Gün Tüm Kişiler”, “Tüm Gün 20+ABC1” kategorilerinde birinci oldu.

atv, yayımladığı dizi ve programlarıyla eylülde de "Tüm Gün Tüm Kişiler", "Tüm Gün 20+ABC1" kategorilerinde en çok izlenen kanal oldu. Kantar Medya'dan alınan verilere göre, eylülde de en yüksek izlenme oranlarına imza atan atv, diğer kanalları geride bırakarak aylardır sürdürdüğü birinciliğini yeni sezonda da elden bırakmadı. Yayımlamış olduğu dizi ve programlarla, yıllardır her döneme damgasını vurmayı başaran atv, yeni sezonun ilk ayında da zirveyi elden bırakmadı. Diğer kanalların pek çok yeni yapımı ekrana sürerek kıyasıya bir rekabete giriştiği yeni sezonda tercihler, yine atv'den yanaydı. Kaliteden ödün vermeden zirvede kalan atv, geçen yıl ekimden bu yana en çok izlenen kanal olma unvanını taşımaya devam ediyor.DİZİ atv'DE İZLENİRatv'yi "Müge Anlı ile Tatlı Sert", 10 sezondur gelin-damat adaylarını buluşturan "Esra Erol'da", gündemin nabzını tutan haber programları "atv Ana Haber Bülteni", "atv Gün Ortası", "Kahvaltı Haberleri", "atv'de Hafta Sonu", dünyanın en çok kazandıran ve izlenen bilgi yarışması "Kim Milyoner Olmak İster", farklı formatıyla ekrana gelen "Gözüm Sende", samimi ve hoş sohbetiyle Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun programları ile "Kırgın Çiçekler", "Yeter", "Kaçın Kurası", "Kertenkele" ve "Seviyor Sevmiyor" gibi dizileri zirveye taşıdı. Milyonları ekrana kilitleyen atv, yeni sezonda da coşku, sevgi,aşk, tutku ve heyecan dolu dizilerle kaldığı yerden devam edecek. atv "Dizi atv'de izlenir" sloganını bir kez daha yineleyecek.

Görüntülenme : 0 Yayınlanma Tarihi: 02/10/2016 11:57:51

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin