Zeynep Tokuş sınırları zorladı! "Bedenlerimizi esnetmeyiz..."

Uzun süre önce oyunculuğu bırakan ve yoga eğitmenliğine başlayan Zeynep Tokuş, bu yolda harcadığı çabayı paylaşmayı sürdürüyor. Sınırları zorlayan Tokuş, son olarak esnekliğini gözler önüne serdiği pozu, "Bedenlerimizi esnetmeyiz. Zihinlerimizi esnetiriz, bedenimiz uyum sağlar" notuyla paylaştı.

Yayınlanma Tarihi: 11.11.2021 11:04
Değiştirme Tarihi: 11.11.2021 11:04
Zeynep Tokuş sınırları zorladı! 'Bedenlerimizi esnetmeyiz...'

1998 yılında katıldığı güzellik yarışmasında tanındıktan sonra oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile boy gösterdiği 'Deli Yürek' dizisiyle ünlenen Zeynep Tokuş, artık ekranlardan uzak sakin bir yaşam sürdürüyor.

2011 yılında üniversite aşkı Erdem Yılmaztürk ile evlendikten sonra televizyon dünyasına veda eden Tokuş, kariyerine yoga eğitmeni olarak devam ediyor.

Egzersiz yaptığı anları ve esnek pozisyonları sık sık sosyal medya hesabından yayınlayan Tokuş, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

Yogada oldukça zor bir pozisyondaki halini Instagram'dan yayınlayan Zeynep Tokuş, sınırları zorladı. Esnekliğini gözler önüne seren ünlü isim, "Bedenlerimizi esnetmeyiz. Zihinlerimizi esnetiriz, bedenimiz uyum sağlar." ifadelerini kullandı. Üç çocuk annesi olan Tokuş'un paylaşımı takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin