Zeynep Mansur evinde korkuyu yaşadı! Komşusu evini dronla izledi...

Şişli'de bir rezidansın 12. katında oturan ünlü sanatçı Zeynep Mansur, evinde korkuyu yaşadı. Pazar günü evinde bir arkadaşını ağırlayan Zeynep Mansur, sohbet ettiği esnada penceresinin önünde dron gördü. Evinin görüntülendiğini fark eden sanatçı aşağıya baktı ve komşusunun evini izlediğini gördü.

Yayınlanma Tarihi: 15.09.2020 11:25
Değiştirme Tarihi: 15.09.2020 11:25
Zeynep Mansur evinde korkuyu yaşadı! Komşusu evini dronla izledi...

Ünlü sanatçı Zeynep Mansur, Şişli'deki evinde korku dolu anlar yaşadı. Arkadaşıyla evinde sohbet ederken penceresinin önünde bir dron gören Zeynep Mansur daha sonra sorna aşağıya eğildi ve dronla evi izleyen kişiye “Ne yapıyorsun sen?” diye sordu ve “Evine bakıyorum” yanıtını aldı.

Zeynep Mansur, aynı binada oturduğunu sonradan öğrendiği kişi hakkında karakola giderek şikâyette bulundu. İfade için çağrılan şahıs, yalnızca evinde bıraktığı köpeğini izlediğini söyleyerek şarkıcıdan özür diledi. Mansur, “Oturduğum rezidansın yönetimi de rapor tuttu karakolda. Tutanağım baki. Şikâyetten vazgeçtim ama korkuyorum. Bu olay bende psikolojik baskı yarattı. Bir insan, evindeki köpeğe dışarıdan dron ile neden bakar? Bir daha aynı şey olursa avukatım savcılığa başvuracak” dedi.

Etiketler: zeynep mansur - dron - korku