Zeynep Demirel'den samimi açıklama! 'Volkan ile ilk başlarda...'

Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel'in 2009 Belçika Güzeli olan eşi Zeynep Sever Demirel oldukça samimi açıklamalarda bulundu. Eşi Volkan ile tanışma hikayesini anlatan Zeynep Demirel, "Volkan ile ilk başlarda tanışmak istemedim" dedi. 

Yayınlanma Tarihi: 22.10.2020 15:48
Değiştirme Tarihi: 22.10.2020 15:48
Zeynep Demirel'den samimi açıklama! 'Volkan ile ilk başlarda...'

Zeynep Sever Demirel, Youtube üzerinden yayınlanan bir programa konuk oldu. Demirel, özel hayatıyla ilgili çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

Moda ve Sosyete programında eşi ile nasıl tanıştığından bahseden Demirel şunları ifadeleri kullandı:

Haber ile ilgili metin girin!.

2009 yılında Belçika Güzeli seçildim. Ardından Kainat ve Dünya Güzellik yarışmalarına katıldım. Aslında Türkiye doğumluyum. Bu yüzden Türkçem daha iyi. 12 yaşımda ailem ile birlikte Belçika’ya taşındık, evlenene kadar da Belçika’da kaldık. Belçika vatandaşlığımız var, ailem orada yaşıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Türkiye’ye gelme olayım tam bir romantizm. Evlendim ve Türkiye’ye taşındım. (gülüyor) Benim ablam Türkiye’de yaşıyor, biz de yaz ayları tatile Türkiye’ye geliyoruz. Lise öğrencisiyim o zamanlar… İstanbul’a geldiğim bir yaz arkadaşımızın doğum günü vardı tesadüf eseri Volkan da aynı mekanda ve çocuğu tanıyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Beni gördü, telefon numaramı istedi. Tabii ‘futbolcu’ denince orda geri adım attım. Ben Volkan’ı tanıyordum, bildiğim bir isimdi o yüzden istemedim. O zamanlar Facebook popülerdi oradan ekledi, MSN’den ekledi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ben hala direniyorum falan… Taktik-maktik yok futbolcu olması gerçekten korkutuyor çünkü… Biraz zaman geçti, konuşmaya başladık. Ben bir sene sonra Türkiye’ye geldim, görüştük Volkan kendini bana kanıtladı. Bu şekilde başladı ilişkimiz. Şimdi 10 yılı geride bıraktık.

Haber ile ilgili metin girin!.