Zeynep Bastık sevgilisi Tolga Akış ile ne zaman evleneceğini açıkladı

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2019 09:54 | Değiştirme Tarihi: 19.11.2019 09:55

Bu senenin tartışmasız en çok konuşulan ve coverları en çok dinlenen isimleri arasında yer alan Zeynep Bastık, sevgilisi Tolga Akış ile evlenmeye hazırlanıyor. Son olarak Mustafa Sandal ile yaptığı düet sonrası gündeme gelen Zeynep Bastık, 'Bir terslik olmazsa 7 Haziran'da evleniyoruz' dedi.

2019 yılı Zeynep Bastık'ın yılı oldu. Yaptığı cover şarkılarla önemli bir ün yakalayan Bastık, bu kez özel hayatında hedefi vurmaya hazırlanıyor. Sesiyle herkesin takdirini kazanan Zeynep Bastık, sevgilisi Tolga Akış ile hayatını birleştirmek için hazırlanıyor. 

ZEYNEP BASTIK SEVGİLİSİ KİM?

Sevgilisi Tolga Akış ile bir süredir beraber olan Zeynep Bastık, nikah tarihini açıkladı. Vize işlemleri için bu sabah İngiliz konsolosluğuna gelen Bastık, yoğun bir konser turuna çıkacağının bilgisini verirken evlilik müjdesini de verdi.

Sevgilisi Tolga Akış ile nikah tarihi aldıklarını açıklayan Bastık, "Bir terslik olmazsa 7 Haziran'da evleniyoruz" dedi.

ZEYNEP BASTIK KİMDİR? ZEYNEP BASTIK KAÇ YAŞINDA? 

Zeynep Bastık kimdir? Bu soru bu yıl Google'da en çok yapılan aramaların başında geldi. Zeynep Bastık, 1991 İstanbul doğumlu. Ailesi de kendisi gibi müzikle ilgilinen Zeynep Bastık, hayatının neredeyse her yerinde müzikle iç içe oldu. Eğitim hayatının birçoğu İzmir'de geçen Bastık, küçük yaşlarda başladığı dansı ise 2008 yılında "Anadolu Ateşi" ile profesyonelleştirdi.

Müziğe, dansa ve aynı zamanda tiyatroya da ilgi duyan Zeynep Bastık, özel bir tiyatroda oyunculuk dersleri aldıktan sonra kariyerine oyunculukla başladı.

Müzik hayatına ise Murat Dalkılıç'ın vokalistliğini yaparak başlayan Bastık, TV'de de ilk olarak Dalkılıç'ın "Bir Güzellik Yap" albümündeki "Lüzumsuz Savaş" düeti ile tanındı. Dalkılıç'ın vokalistliğine üç sene devam eden Bastık, 2014 yılında ilk single'ı olan "Fırça"yı müzikseverlere sundu.

Sonrasında ise vokalistliği bırakıp solo kariyerine ağırlık verdi. Gençlik dizileri olan Adı Mutluluk ve Sil Baştan dizilerinde rol aldı.

Fox Tv ekranlarında yayınlanan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Rüya karakterine hayat verdi, bu dizi ardından Yasak Elma'nın kadrosunda kısa süreli yer aldı.

Ev konserleri ile sevilen parçaların coverlerını seslendiren Zeynep Bastık son olarak Ezhel'in "Felaket" isimli şarkısına yaptığı cover ile internette en çok dinlenen isimler arasında yer aldı.

Türkiye'nin gündemine oturan Emine Bulut olayına da sessiz kalmayan Zeynep Bastık, Çeşme Amfi Tiyatro'daki konserinin tüm gelirini Emine Bulut'un kızının eğitimi ve psikolojik desteği için bağışlayacağını söyledi. Bastık, bu paylaşımıyla takipçilerinden takdir topladı.