Zeynep Bastık Harbiye'yi yıktı geçti!

Zeynep Bastık Harbiye'yi yıktı geçti!
Yayınlanma Tarihi: 27.10.2019 10:54 | Değiştirme Tarihi: 27.10.2019 10:54

Zeynep Bastık, Harbiye Açıkhava’da kapalı gişe bir konser vererek rengarenk bir geceye imza attı.

Zeynep Bastık, Harbiye Açıkhava’da kapalı gişe bir konser vererek rengarenk bir geceye imza attı. Sanatçıyı, ilk kez çıktığı Harbiye Açıkhava’da Ezgi Mola, Enis Arıkan, Murat Dalkılıç, Ezgi Eyüboğlu, Deniz Akkaya ve Burcu Esmersoy gibi dostları yalnız bırakmadı. Performansına ‘Yol’ şarkısı ile başlayan Bastık, “O kadar heyecanlıyım ki, titriyorum. Bu kadar kalabalık olduğumuz, böyle göründüğümüz için çok teşekkür ederim" dedi. 

Konser öncesinde basın mensuplarına kısa bir röportaj veren Zeynep Bastık “Çok heyecanlıyım. Daha önce Açıkhava konserleri yaptık, hatta Harbiye turnemizin son ayaklarından biri… Ama kalbim küt küt. Bir de Harbiye olduğu gerçeği tabii ki heyecanı dörde beşe katlıyor” dedi.

Gecede Züleyha Kuru tasarımı olan iki kıyafet giyen Zeynep Bastık, kendisine ‘Bu gece uğur getirmesi için bir şey taktınız mı?’ diye soran gazetecilere “Yüzüklerim var, bir de nişan yüzüğüm var. Daha nasıl bir uğur olabilir?’ yanıtını verdi. Bastık, bir muhabirin “Bir dahaki Harbiye’ye evlilik yüzüğü olur mu?’ sorusu üzerine ise ‘Bir dahaki konser yarın. Bir günde evlenemeyeceğim için... Seneye muhakkak, olur’ yorumunu yaptı.

‘Gitti Gideli’, ‘Gülbeyaz’ ‘Aman’ gibi sevilen şarkıları ard arda seslendiren sanatçı, sahnenin arkasında bulunan Sezen Aksu, Onno Tunç ve Aysel Gürel fotoğraflarını gösterdikten sonra ‘Kurşuni Renkler’, Sen Ağlama’ ve ‘Git’ parçalarını seslendirerek dinleyicilere duygu dolu anlar yaşattı. 

Haber ile ilgili metin girin!.