Zeynep Avcı kimdir? O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel konuğu Zeynep Avcı kaç yaşında ve nereli?

Zeynep Avcı kimdir sorusunun yanıtı, birçok O Ses Türkiye izleyicisi tarafından merak edilmeye başladı. O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel konukları arasında yer alan Zeynep Avcı, O Ses Almanya’da düzenlenen yarışmaya söylediği şarkıyla adeta damgasını vurmuştu. Ortaya çıkan görüntülerin ardından sosyal medyada da popüler bir isim haline gelen Zeynep Avcı’nın hayatı hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Zeynep Avcı kimdir? O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel konuğu 

Yayınlanma Tarihi: 31.12.2021 19:59
Değiştirme Tarihi: 31.12.2021 19:59
Zeynep Avcı kimdir? O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel konuğu Zeynep Avcı kaç yaşında ve nereli?

Zeynep Avcı kaç yaşında ve nereli?

O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel konukları arasında yer alan Zeynep Avcı’nın kim olduğu merak konusu oldu. O Ses Almanya’da söylediği ‘Tan-Yalan’ şarkısıyla adından söz ettiren Zeynep Avcı, Alman jürilerin hepsini döndürmeyi başarmış ve hatta tüm seyirciyi etkilemişti. Ses getiren performansının ardından Zeynep Avcı birçok kişi tarafından merak edilmeye başladı. Peki, Zeynep Avcı kimdir? O Ses Türkiye 2022 yılbaşı özel konuğu Zeynep Avcı kaç yaşında ve nereli?

ZEYNEP AVCI KİMDİR?

Zeynep Avcı, Almanya'nın Berlin şehrinde yaşayan ve senelerdir Berlin'de sahne alan bir Türk müzisyen. 1970'li yıllarda Türkiye'den Almanya'ya göç eden Zonguldaklı işçi bir ailenin 3 çocuğundan biri olan Zeynep Avcı 20 yıldır Berlin'de şarkı söylüyor.

"Beatztanbul" adlı orkestrasıyla tanınan Zeynep Avcı müzik eğitimine çocuk yaşlarında başladı. Büyük ud virtüözü ve müzisyen Nuri Karademirli ile çalışma fırsatı bulan Zeynep Avcı, katıldığı bir programda Türk Sanat Müziği eğitimini Serap Saat'ten aldığını söylemişti. Zeynep Avcı koç burcudur.
 

İlgili Sayfalar: Magazin