Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Zeo’dan yeni albüm

Zeo’dan yeni albüm

'O Ses Türkiye' yarışmasındaki performanslarıyla ünlenen Zeo Jaweed, 10 şarkılık yeni rap albümü ’Zeoloji’ ile sevenleriyle buluştu.

08.08.2016 11:32

2005 yılında 'Zeus' ile müzik piyasasına giriş yapan ardından 'O Ses Türkiye' yarışmasındaki performanslarıyla ünlenen Zeo Jaweed, Avrupa Müzik etiketiyle çıkan 10 şarkılık ilk yasal albümü ’Zeoloji’ ile sevenlerine merhaba dedi.

Bugüne kadar biri ortak olmak üzere toplamda 6 albüme sahip olan Jaweed’in kendi stüdyosu Zeo Airlines’ta kaydettiği rap albümünde 10 şarkı bulunuyor. Albümdeki tüm söz ve müziklerin Zeo Jaweed imzası taşıdığı, şarkı düzenlemelerinin ise Tolga Kılıç’a ait olduğu açıklandı.

Zeo Jaweed, albümü ’Zeoloji’ için “Bugüne kadar çıkan tüm albümler kendime kitle edinmek adına tamamen internette yayınlanmıştı. Herkes dilediği gibi indirebiliyordu. İlk defa yasal bir albüm çıkarıyorum. Beni ve şarkılarımı sevenler para verip yasal olarak indirebilecekler” dedi.

Ünlü Rapçi, Ak Parti’nin 1 Kasım seçim çalışmaları için hazırladığı ’Geliyor Halk Geliyor Ak’ şarkısını mitinglerde seslendirmişti.

Yorumlar | 0
üye profil