Zehra Güneş gelin Tuğba Şenoğlu'nu solladı... İşte herkesin konuştuğu nişanda kimsenin görmediği o detay

Tuğba Şenoğlu güzel bir törenle nişanlandı. Filenin sultanları nişana damgasını vurdu. Güzelliği ile maçlarda bile kendisine hayran bırakan Zehra Güneş, Tuğba Şenoğlu'nun nişanında da iddiasını konuşturdu. Nişandan kareler paylaşmayı ihmal etmeyen Zehra Güneş'in sevgilisiyle detayı ise dikkat çekti.

Yayınlanma Tarihi: 26.05.2022 13:21
Değiştirme Tarihi: 26.05.2022 13:21
Zehra Güneş gelin Tuğba Şenoğlu'nu solladı... İşte herkesin konuştuğu nişanda kimsenin görmediği o detay

 

Tuğba Şenoğlu dün akşam sevgilisi Burhan İvegin ile nişanlandı. 24 yaşındaki milli voleybolcu antrenörlük yapan sevgilisi Burhan İvegin ile mutlu bir yuva kurmaya hazırlanan Tuğba Şenoğlu'nu en özel gününde Filenin Sultanları ekibi yalnız bırakmadı. Nişana damga vuran isim ise Zehra Güneş oldu. Zehra Güneş iddialı kıyafeti ve güzelliği ile dikkat çekerken bir detay ise dikkat çekti.

ZEHRA GÜNEŞ GELİN TUĞBA ŞENOĞLU'NU SOLLADI

Zehra Güneş nişana sevgilisi ile geldi. Aşklarını gözlerden uzakta yaşayan çift, nişandan paylaştıkları kare ile Instagram'a damgasını vurdu.

Zehra Güneş'in fotoğrafında sevgilisinin ismini kalbine etiketlemesi detayı dikkat çekti. Çifti birbirlerine yakıştıran sosyal medya kullanıcıları paylaşımı, beğeni ve yorum yağmuruna tuttular.

Haber ile ilgili metin girin!.

İlgili Sayfalar: Magazin