Zalim İstanbul'un Damla'sı Simay Barlas mayolu pozuyla Instagram'ı adeta yıktı!

Zalim İstanbul'un Damla'sı Simay Barlas mayolu pozuyla Instagram'ı adeta yıktı!
Yayınlanma Tarihi: 04.09.2019 14:30 | Değiştirme Tarihi: 04.09.2019 14:30

Birinci sezonu ile büyük ses getiren dizi Zalim İstanbul'un Damla Karaçay'ı Simay Barlas'ın son paylaşımı Instagram'ı yıktı, Fotoğrafa binlerce beğeni ve yorum yağdı.

Farklı senaryosu ve başarılı oyunculuk performansları ile daha ilk bölümden büyük ilgi gören Zalim İstanbul'un ikinci sezonu için geri sayım başladı. Dizinin genç isimlerinden biri olan Simay Barlas ise yeni sezon öncesi paylaşımları ile olay oldu. 

Pazartesi akşamı 10. yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında seyircisi ile buluşacak olan dizi Antakya’dan, İstanbul’a uzanan bir var olma mücadelesini anlatıyor. Üç çocuğu ile Antakya’da yaşayan Seher’in, lojistik sektörünün devleri arasında yer alan ve aynı zamanda memleketlileri olan Agah Karaçay ile yollarının kesişmesiyle başlayan hikaye seyirciden tam not aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Başarısı ile rakiplerini sollayan dizide Fikret Kuşkan, Mine Tugay ve Deniz Uğur gibi deneyimli isimlerin yanı sıra Ozan Dolunay, Bahar Şahin ve Sera Kutlubey gibi genç yetenekler de var.

Dizide güzelliği ve fiziği ile göz dolduran bir oyuncu daha var; Simay Barlas... Canlandırdığı Damla Karaçay karakterinin dışında instagram paylaşımları ile de olay olan Simay Barlas'ın son pozu takipçilerini ikiye böldü.

Haber ile ilgili metin girin!.

Mayolu pozu ile takipçilerini büyüleyen Barlas'ın paylaşımını +18 bulan takipçileri 'bu poz sana yakışmadı hemen sil' uyarısında bulundu.

Dizinin Damla'sının fiziğini kusursuz bulan takipçilerinden ise Simay Barlas'a destek geldi. Güzel oyuncuya 'Çok güzelsin nazar boncuğun eksik, harika görünüyorsun yorumları yapıldı.