Zalim İstanbul dizisinde Agah karakterini canlandıran Fikret Kuşkan, diziden ayrıldığını açıkladı

Koronavirüs salgını bir çok sektörü etkilediği gibi dizi sektörünü de olumsuz etkilemişti. Koronavirüs sebebiyle setlere bir süredir ara verilmişti. Normalleşme ile beraber çekimlerin başlamasına hazırlık yapan Zalim İstanbul dizi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Dizide Agah karakterine hayat veren ünlü oyuncu Fikret Kuşkan koronavirüs sebebiyle diziye veda ettiğini açıkladı. Kuşkan; "Bu konuda doktor raporlarım ve yine doktorlarımın bana kesin talimatı mevcuttur. Takdir edersiniz ki bu zorunda kalmadan alınacak bir karar değildir." dedi.

Yayınlanma Tarihi: 31.05.2020 12:50
Değiştirme Tarihi: 31.05.2020 12:50
Zalim İstanbul dizisinde Agah karakterini canlandıran Fikret Kuşkan, diziden ayrıldığını açıkladı

Zalim İstanbul dizisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Dizide Agah karakterini canlandıran Fikret Kuşkan diziden ayrıldığını açıkladı. Kuşkan sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Zalim İstanbul'dan ayrıldığını duyurdu.

İşte Fikret Kuşkan'ın yaptığı o açıklama;

Covid19 salgını yüzünden yaşadığımız zorlu pandemi sürecinde, hayati riskli gruba girmeme neden olan kronik hastalıklarım sebebiyle, üzülerek söylüyorum ki çok sevdiği ve 36 bölüm boyunca Agah karakterine hayat verdiğim Zalim İstanbul projesine maalesef devam edemeyeceğim

Bu konuda doktor raporlarım ve yine doktorlarımın bana kesin talimatı mevcuttur. Takdir edersiniz ki bu zorunda kalmadan alınacak bir karar değildir. Devam etmekte olduğum bir hayatım ve geçindirmek zorunda olduğum bir ailem var, hayatta kalmak önceliğimdir. Anlayışı ve şimdiye kadar ki destekleri için yapım şirketimiz Avşar Film’e ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Daha sağlıklı günlerde görüşmek üzere.