Zafer Algöz sürprizi! Üç Kuruş dizisine dahil oldu...

Show TV'nin Ay Yapım imzalı yeni dizisi 'Üç Kuruş' ilk bölümüyle reytinglerde adını üst sıralara yazdırırken sosyal medyada gündem oldu. Kendine has karakteriyle daha ilk bölümden büyük beğeni toplayan dizinin oyuncu kadrosuna usta bir isim dahil oldu. Özellikle Cem Yılmaz filmlerinin baş isimlerinden Zafer Algöz yeni bölümde sürpriz bir karakter olarak izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yayınlanma Tarihi: 03.11.2021 14:25
Değiştirme Tarihi: 03.11.2021 14:25
Zafer Algöz sürprizi! Üç Kuruş dizisine dahil oldu...

Ay Yapım'ın Pazartesi akşamı Show TV'de başlayan yeni dizisi 'Üç Kuruş' zengin oyuncu kadrosuyla çok konuşuluyor. İkinci bölümünün şimdiden merakla beklendiği dizinin ekibine usta oyuncu Zafer Algöz katıldı. Algöz, yeni bölümde 'Bahar' karakteriyle karşımıza çıkacak oyuncu Nesrin Cavadzade'nin babası 'Nezih'e hayat verecek. Dışarıdan bakıldığında tam bir salon beyefendisi gibi görünen 'Nezih', aslında suç dünyasının en korkulan isimlerinden biridir. Acımasız bir karakter olan 'Nezih'in hayatta tek önemsediği kişi ise kendisinden tamamen farklı karakterde olan kızı Bahar'dır. Bu baba-kız hikayesinin Çıngıraklı'yı nasıl etkileyeceği merakla bekleniyor.

Senaryosunda Damla Serim, Murat Uyurkulak ve Eset Akçilad'ın imzasını taşıyan, Sinan Öztürk yönetmenliğindeki 'Üç Kuruş'un kadrosunda Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Diren Polatoğulları, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Nursel Köse gibi isimler yer alıyor.


 

İlgili Sayfalar: Magazin