Yayınlanma Tarihi: 22.03.2017 | Değiştirme Tarihi: 22.03.2017

Zafer Algöz'den Şahan Gökbakar'la ilgili bomba açıklama!

'İsterse 17 milyon izlensin Recep İvedik'te oynamam' sözleri ile tüm dikkatleri üzerine çeken Zafer Algöz'den Şahan Gökbakar'la ilgili sürpriz açıklama.Cem Yılmaz'ın yeni filmi 'Arif v 216’da rol almaya hazırlanan ünlü oyuncu, gişede büyük başarı yakalayan Recep İvedik 5 filmi ile ilgili, "Hayırlısı olsun. Türk Sineması'nda yüksek gişe yapan bütün filmlere saygım var. Filmlerin niteliği, kalitesi benim açımdan tartışılır. Ama Türkiye'deki izleyicilerin bu kadar büyük ilgi göstermesi sinemamız için çok büyük bir kazanç. Türk sinemasında gişe yapan bütün filmlere saygım var" dedi.

Algöz, 'Şahan Gökbakar'ın herhangi bir filminden teklif gelirse kabul eder misiniz' yönündeki soruya ise, "Recep İvedik dışında herhangi bir filminden teklif gelirse senaryosunu okumak isterim. Ama Recep İvedik'te oynamak istemem. Karakter olarak benim sevmediğim bir karakter" diye konuştu.

"Erkan Petekkaya'nın dizilerini beğenmiyorum"
Öte yandan Zafer Algöz'e Erkan Petekkaya'nın Cem Yılmaz'la ilgili "Film yapmasın gösterilerine devam etsin" şeklindeki açıklamaları da soruldu.

Algöz, "Olabilir. Ben de Erkan Petekkaya'nın yaptığı dizileri beğenmiyorum. Ama insanlar seyrediyorlar. Bu bir arz talep meselesi. Herkesin görüşüne saygı duymak lazım" şeklinde yanıt verdi.