Yüzmek için tekneyle açıldığı gölde kaybolan oyuncu Naya Rivera'nın son anları ortaya çıktı

Glee dizisinin ünlü oyuncusu Naya Rivera'nın 4 yaşındaki oğluyla birlikte açıldığı Piru Gölü'nde kaybolduğu açıklanmıştı. Ünlü oyuncunu göle açılmadan önceki son anlarına ait görüntüler paylaşıldı. Aracıyla birlikte otoparka gelen Rivera'nın oğluyla tekneye binip açıldığı kameralara yansıyor. 

Yayınlanma Tarihi: 10.07.2020 11:40
Değiştirme Tarihi: 10.07.2020 11:40

Glee dizisiyle ünlü bir isim haline gelen 33 yaşındaki Naya Rivera'nın oğluyla birlikte gittiği göl gezisinde kayboluşu ABD'de şok etkisi yarattı. 4 yaşındaki oğlu Josey ile birlikte California eyaletine bağlı Ventura bölgesindeki Piru Gölü'ne açılan Naya Rivera'dan henüz bir haber alınamadı. 

Kiralanan teknede üzerinde can yeleğiyle bulunan 4 yaşındaki Josey, annesiyle birlikte yüzmek için göle geldiklerini, annesinin suya girdikten sonra bir daha geri dönmediğini söyledi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Öte yandan anne ile oğulun son görüntülerini de Ventura Şerif Ofisi kamuoyuyla paylaştı. Rivera'nın aracıyla limana geldiği ve kiralama ofisine giderek tekne kiraladığı ve göle açılarak gözden kaybolduğu görüntülere yansıyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Uzun süredir kendisinden haber alınamayan Rivera'nın bulunmasına yönelik ümitlerin de azaldığı belirtilirken, göldeki görüş mesafesinin de çok düşük olduğu ifade edildi. Yetkililer, ünlü oyuncunun cesedinin hiçbir zaman bulunamayabileceğinin de altını çizdi.

Rivera'nın 4 yaşındaki oğlu Josey'in, Rivera'nın boşandığı eski eşi Ryan Dorsey'e teslim edildi kaydedildi.

Kaynak: SÖZCÜ