Yayınlanma Tarihi: 08.01.2019 | Değiştirme Tarihi: 08.01.2019

Yusuf Güney'in 'hesap kavgası'

Şarkıcı Yusuf Güney hakkında, internet üzerinden tanıştığı 23 yaşındaki Deniz Ç.'yi darp ettiği iddia ortaya atıldı...

Şarkıcı Yusuf Güney ile sosyal medyada tanışıp buluştuğu genç kadın arasında ödedikleri hesap yüzünden tartışma çıktığı iddia edildi. Takside genç kadını darp ettiği öne sürülen Güney hakkında soruşturma başlatıldı. Daha sonra ikili barıştı, genç kadın şikayetinden vazgeçti.

Magazin gündemine bomba gibi düşen iddiaya göre; Yusuf Güney, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden Deniz Ç. isimli genç bir kadınla tanıştı. Mesajlaşmanın ardından İstinye'de bir parkta buluşan ikili, daha sonra Bebek'te lüks bir kulübe gitti. Geç saatlere kadar eğlenen çift, mekan çıkışı başka bir yere gitmek üzere taksiye bindi.

İddiaya göre; takside aralarında gece kulübündeki hesap sebebiyle tartışma çıktı. Güney, genç kadına küfür ve hakaret içeren sözler sarf etti. Bu arada taksiden inmek isteyen kadına, Güney kolundan tutarak engel olmaya çalıştı.

Barıştılar
İkili arasında tekme ve tokatların atıldığı bir arbede meydana geldiği belirtildi. Genç kadın, polis merkezine giderek Güney hakkında şikayetçi oldu. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. İstanbul Ailenin Korunması Bürosu tarafından soruşturma devam ederken Deniz Ç., Güney ile barıştığını ve şikayetinden vazgeçtiğini belirtti.

Takipsizlik kararı
Kadının şikayetinden vazgeçmesi üzerine Güney hakkında takipsizlik kararı verildi. Kararda, ortada şikayet bulunmadığı gerekçesiyle soruşturmaya devam edilmemesine hükmedildi.