Yusuf Güney'den Ebru Polat'a “business” yanıtı

Şarkıcı Ebru Polat, Instagram'ından THY'ye sert sözlerle yüklendi. Polat'ın isyanının nedeni ise, THY'nin kendisine ait olan uçak biletini meslektaşı Yusuf Güney'e satmış olmasıydı. Polat'ın açıklaması üzerine Yusuf Güney'den de bir cevap geldi.

Yayınlanma Tarihi: 24.10.2019 21:03
Değiştirme Tarihi: 24.10.2019 21:03
Yusuf Güney'den Ebru Polat'a “business” yanıtı

Yaşadığı durumu, ""Bu insan haklarına aykırı bir durum! THY'nin içinde bir şahısa (Yusuf Güney) e kim bu kadar riskli bir torpil yaptıysa ortaya çıkarılsın! Upgrade'lerde biletini ilk alan kişinindir o koltuk ve ücretli yolcu gelmediği sürece bileti başka bir Upgrade'li yolcuyla değiştirilemez! Bu yasal değil! Resmen hak gaspına girer! Bu kadar büyük ve profesyonel işleyen bir kurum olan THY'nin adını kim böyle lekeleyebilir. Bunu kim yapabilir! Benim kazanılmış hakkım çalındı, gasp edildi.. Bunlar yasal değil! Yasal hakkımı kullanacağım! Ben herkese adil davranıyorum, kimseye torpil yaptırmıyorum ayıp be!" şeklinde açıklayan Polat'a Yusuf Güney'den cevap geldi. 

YUSUF GÜNEY'DEN CEVAP GELDİ

Yusuf Güney olaydan haberinin olmadığını ve bu durum nedeniyle son derece üzgün olduğunu dile getirirken, olayı fark ettiği anda Ebru Polat'ın yanına gidip, yerini kendisine geri vermek istediğini söyledi. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Yusuf Güney'in açıklaması şu şekilde:

Olaydan zerre haberim yok. Organizasyon şirketi hepimize anlaşma gereği business alması gerekirken, ekonomi almış. Ki bunu check in yaparken öğrendim. Yer olmadığı için de bir sonraki uçuşu bekleyebileceğimi dile getirdim. Havaalanından çıktım, evime giderken yarıl yldan aradılar. yer değişikliğini gerçekleştirdiklerini dile getirdiler. Ben de geri döndüm ve uçağa geçtim. Ve orada öğrendim Ebru Hanım önceden geldiği upgrade yapmış ve onun yerini değiştirip beni almışlar. Öğrendiğimde hemen müdahale ettim, yanına gidip  koltuğuna geçmesini rica ettim. Kendisinin haklı olduğunu dile getirdim. Ben bunu yapanlar adına özür diledim ve suçsuz yere zan altında kaldığımı dile getirdim. Yer değiştirelim dedim. İstemedi haklı olarak üzücü ve sinir bozucu bir durum bu.