Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yusuf Güney, Çağatay Ulusoy'un hayalini açıkladı...

Yusuf Güney, Çağatay Ulusoy'un hayalini açıkladı...

Geçtiğimiz aylarda "Kaptan" adını verdiği albümüyle sessizliğini bozan Yusuf Güney, 2013 yılından beri teknede yaşıyor.

11.08.2016 20:22

Üç yıldır Tarabya marinaya demirli teknesinde yaşamının önemli bir kısmını geçiren ünlü popçu Yusuf Güney, bir AVM'de objektiflere takıldı. 

Tekne aşığı olan Güney, "Teknemin olması lüks değil bir ihtiyaç. Teknede yaşam sürmek için milyoner olmaya gerek yok. Bunu bir yatırım olarak görüyorum. İstanbul’un göbeğinde Tarabya’da böyle bir teknede yaşamasam psikolojik bunalıma girerim" demişti ve yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy'un da en büyük hayalinin kaptan olmak olduğunu şu sözlerle dile getirdi. "Çağatay, tekneye aşırı düşkün ama çok işgüzar. Hep çalışmak arzusunda olduğu için bir türlü tekneye ve denize odaklanamıyor. Bana sık sık en büyük hayalinin tekne sahibi olup kaptan olmak olduğunu söylüyor. Çağatay’a “Gel seni kaptan yapayım diyorum ama Nuh diyor peygamber” demiyor. Geçenlerde iki gün geldi ama üçüncü gün yelkenler fora. ‘Bu işi yapamayacağım’ dedi. Yoğun iş temposundan kurtulup denize gelmeli hem ona kaptanlık çok yakışır. Davetimi yineliyorum"

Sonrasnda ise, tekne için bir kaç eksik malzemesini almaya geldiğini söyleyen yakışıklı şarkıcı,  yaptığı kısa bir alışveriş turunun ardından bir kafede günün yorgunluğunu attı...

Haber ile ilgili metin girin!.

Yorumlar | 0
üye profil