Yürüme güçlüğü çeken Ken Bebek lakaplı Rodrigo Alves, ameliyat olmak için Türkiye'ye geld

100'e yakın estetik operasyon geçirerek Ken Bebek'e benzeyen ve 2020 yılının Ocak ayında bir operasyon daha geçirerek cinsiyet değiştiren Rodrigo Alves, yeniden bıçak altına yatmak için Türkiye'ye geldi. 

Yayınlanma Tarihi: 08.09.2020 16:43
Değiştirme Tarihi: 08.09.2020 16:43
Yürüme güçlüğü çeken Ken Bebek lakaplı Rodrigo Alves, ameliyat olmak için Türkiye'ye geld

Sözcü'den Ömercan Altay'ın haberine göre 75'ten fazla estetik ameliyat olan, Ken Bebek'e benzemeye çalışırken cinsiyet değiştirerek kadın olan ve Jessica ismini alan Rodrigo Alves, Türkiye'ye geldi.

Barbie'nin sevgilisi Ken'e olan benzerliğiyle dikkat çeken Rodrigo Alves, kalça bölgesine enjekte ettirdiği sıvı silikon nedeniyle bir süredir yürüme zorluğu çekiyordu. 

Bunun üzerine İstanbul’a gelen Alves, soluğu Prof. Dr. Ali Gürlek’in yanında aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Alves’in doktoru Gürlek yapılan operasyondan bahsederek şu ifadeleri kullandı: “Jessica Alves’e dudak kaldırma (lip lift) operasyonu gerçekleştirdik ardından burun ucu (tip plasti) estetiği uyguladık. Daha sonra ise önceden poposuna sıvı silikon enjekte edilmiş. Bu silikon patlaması sonucu ayak bileklerine akmış ve hasta yürümekte zorlanıyordu. Ayak bileklerine akan sıvı silikonu alarak hastanın yürümesini kolaylaştırdık” dedi.