Yunus Özdiken: "Elçin Sangu'yla mutlu bir aile hayatımız var"

Moda tasarımcıları ve üreticilerini bir araya getirdiği Commun projesiyle dikkat çeken iş insanı Yunus Özdiken, sevgilisi Elçin Sangu'yla olan ilişkisini anlattı... 

Yayınlanma Tarihi: 30.11.2020 09:31
Değiştirme Tarihi: 30.11.2020 09:31
Yunus Özdiken: 'Elçin Sangu'yla mutlu bir aile hayatımız var'

Yunus Özdiken, Nişantaşı'ndaki ofisinde moda tasarımcıları ile bir araya geldi. Özdiken, sevgilisi Elçin Sangu'nun dünyaya hakim bir moda görüşü olduğunu söyleyip "Elçin Hanım da projenin destekçisi, inanarak birlikte yaptığımız bir iş aslında. O da birkaç tasarımcı ile birlikte bir koleksiyon hazırlayacak. "Yaz sezonu ile birlikte ortaya çıkacaktır. Elçin'in modaya enteresan bir bakış açısı var meraklıdır takip eder, kendince bir stili vardır. Dünyaya hakim bir görüş var" dedi. 

"GERİDE DURUYORUM"

İlişkilerinde kendisini ön plana çıkarmak istemediğini ve bu nedenle Sangu'nun gerisinde durduğunu söyleyen Özdiken, "İşlerle ön plana gelmeye çalışıyoruz, geçmişte de beni pek kafasında göremediniz, çünkü benim amacım Elçin'in yaptığı işlerin önüne geçmek değil, ben hep arkada durmayı tercih ederim onun yaptığı işlerde. Arka planda kalmaya çalışıyorum ama bu pek takdir edilmediği gibi yanlış anlaşılıyor bazen. Gayet mutlu huzurlu bir aile hayatımız var" açıklamalarını yaptı. 

Haber ile ilgili metin girin!.(Milliyet)