Yunus Kırmacı kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Yunus Kırmacı hakkındaki bilgiler

Yunus Kırmacı kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yeni bölümünde kör eleme turunda sahne alan Yunus Kırmacı, performansıyla dikkat çekti ve dört jüriyi de döndürmeyi başardı. Peki, Yunus Kırmacı kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2021 21:53
Değiştirme Tarihi: 27.11.2021 21:53
Yunus Kırmacı kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Yunus Kırmacı hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Yunus Kırmacı, 9. bölümde sahnedeki performansı ile tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de Yunus Kırmacı hakkındaki bilgileri araştırıyor. Peki, Yunus Kırmacı kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE YUNUS KIRMACI KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Yunus Kırmacı, 26 yaşında. Aslen Erzurumlu. Yarışmaya da Erzurum’dan katılan yarışmacı, müzisyenlik yapıyor. Arkeoloji mezunu. Erzurum’da çeşitli mekanlarda sahneye çıkıyor. Yaklaşık beş senedir sahneye çıkıyor. Cover türküler, Anadolu rock başta olmak üzere çeşitli tarzlarda şarkı söylüyor.

HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Yunus Kırmacı, “DAĞLARA KÜSTÜM ALİ” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla dörtte dört yaptı. İlk turu geçen Yunus Kırmacı, Murat Boz’un takımına katıldı. Murat Boz Oğuzhan Koç’u blokladı. Ebru Gündeş ise Beyazıt Öztürk’ü blokladı.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin