Yunus Emre Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Yunus Emre Çelik hakkındaki bilgiler

Yunus Emre Çelik kimdir merak ediliyor. O Ses Türkiye yeni bölümünde kör eleme turunda sahne alan Yunus Emre Çelik, performansıyla dikkat çekti ve 3 jüriyi döndürmeyi başardı. Yetenek Sizsiniz finalisti olan yarışmacı hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Peki, Yunus Emre Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli? Hangi jüriyi seçti?

Yayınlanma Tarihi: 27.11.2021 23:21
Değiştirme Tarihi: 27.11.2021 23:21
Yunus Emre Çelik kimdir, kaç yaşında, nereli? O Ses Türkiye Yunus Emre Çelik hakkındaki bilgiler

Fenomen yarışma programı O Ses Türkiye’nin onuncu sezonunda kör eleme turu tüm heyecanıyla devam ediyor. Bu turda sahneye çıkan yarışmacılardan Yunus Emre Çelik, 9. bölümde sahnedeki performansı ile üç jüri üyesini döndürmeyi başardı. Programın takipçileri de Yunus Emre Çelik hakkındaki bilgileri araştırıyor. Peki, Yunus Emre Çelik kimdir, kaç yaşında, aslen nereli? Kimin takımına katıldı?

O SES TÜRKİYE YUNUS EMRE ÇELİK KİMDİR?

O Ses Türkiye 2021’e katılan Yunus Emre Çelik, 21 yaşında. On yıl önce Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasına katılmış. Üç evet alarak ilk turu geçen Yunus Emre Çelik, finale kadar çıkmayı başarmış. O zaman söylediği “İlla da roman olsun” şarkısını bir kez daha söyledi. Yarışmada beşinci olmuş.

HANGİ JÜRİYİ SEÇTİ?

O Ses Türkiye’nin beşinci bölümünde sahneye çıkan Yunus Emre Çelik, “KURŞUNİ RENKLER” adlı şarkıyı seslendirdi. Bu performansıyla üç jüriyi döndürmeyi başardı. İlk turu geçen Yunus Emre Çelik, Oğuzhan Koç’un takımına katıldı.

 

 

İlgili Sayfalar: Magazin