YouTuber Logan Paul, Mike Tyson'a meydan okudu

Ünlü YouTuber Logan Paul katıldığı bir podcast yayınında Mike Tyson hakkında konuştu ve meydan okudu. Mike Tyson'ı yenebileceğini ifade eden Logan Paul, "Biri Mike Tyson’dan bahsetti. Çok mu komik? Avukatım da onun hakkında konuşurken kafamı koparabileceğini ve bir şansım olmadığını söyledi. Ben de dedim ki ‘Ben bunların hepsini yaşadım. Bana Mike Tyson’ı yenemeyeceğimi söyleyemezsin. Yaşlı o, yaşlı." ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi: 20.06.2021 15:45
Değiştirme Tarihi: 20.06.2021 15:45
YouTuber Logan Paul, Mike Tyson'a meydan okudu

Katıldığı bir podcast sırasında konuşanLogan Paul, konu birden Mike Tyson’a gelince büyütülecek bir şey olmadığını ve onu yenebileceğini söyledi.

Dövüşmeye YouTuber KSI ile başlayan ve henüz oldukça amatör olan ünlü YouTuber Logan Paul, 6 Haziran’da Floyd Mayweather Jr’la girdiği karşılaşmadan berabere ayrılmıştı. Aradan 2 hafta geçmedi ve Paul, şimdiden gözünün yükseklerde olduğunu gösteren bir açıklamada bulundu. Ağır sıklet boks efsanesi Mike Tyson’ı alt edebileceğini iddia eden YouTuber, sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Paul konu hakkında şunları söyledi: “Biri Mike Tyson’dan bahsetti. Çok mu komik? Avukatım da onun hakkında konuşurken kafamı koparabileceğini ve bir şansım olmadığını söyledi. Ben de dedim ki ‘Ben bunların hepsini yaşadım. Bana Mike Tyson’ı yenemeyeceğimi söyleyemezsin. Yaşlı o, yaşlı.’”