YouTuber Duygu Özaslan'ın mayolu paylaşımı sosyal medyayı salladı

Geçtiğimiz haftalarda adı oyuncu Kerem Bürsin ile aşk iddialarına karışan YouTuber Duygu Özaslan'ın Instagram hesabından paylaştığı mayolu ayna özçekimi, kısa sürede binlerce beğeni aldı. 

Yayınlanma Tarihi: 09.12.2019 15:55
Değiştirme Tarihi: 09.12.2019 20:43

Geçtiğimiz haftaların çok konuşulan aşk iddiasının muhatabı Duygu Özaslan, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla sosyal medyayı salladı. 'Throwback' notuyla paylaşım yapan Duygu Özaslan'a birçok takipçisi, 'Linç yiyeceğini bile bile bu fotoğrafları atıyorsun' yorumunda bulundu.

Haber ile ilgili metin girin!.

AŞK İDDİALARINI YALANLAMIŞTI

Serenay Sarıkaya'dan 6 ay önce ayrılan oyuncu Kerem Bürsin'in, Youtuber Duygu Özaslan ile birlikte olduğu iddiaları magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.

Konuyla ilgili bugün sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Özaslan, yakışıklı oyuncuyu tanımadığını söylemişti.

Haber ile ilgili metin girin!.

Youtuber paylaştığı videoda, "Gönül rahatlığıyla söyleyebilirim ki Kerem Bürsin ile tanışmıyoruz. Aynı ortamda dahi bulunmadık. Bu dedikoduları kim nerden çıkardı, bu senaryoları kim yazdı gerçekten bilmiyorum ama böyle bir şey olmadığını söylemek istedim. Bakalım daha neler konuşacaklar? Ben de izleyeceğim" açıklamasını yaparak, iddiaları yalanlamıştı.

DUYGU ÖZASLAN KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ?

Adı Kerem Bürsin ile anılan Duygu Özaslan, 2014 yılında verdiği bir röportajda, Duygu Özaslan kimdir? Sorusuna da yanıt vermiş oldu.

İstanbul Üniversitesi'nde İspanyol Dili ve Edebiyatı okuyan Duygu Özaslan, 1991 İstanbul doğumlu. Güzellik, moda ve lifestyle üzerine video paylaşımları yaparak ünlenen Duygu Özaslan'ın Youtube ve Instagram'da 1.4'er milyon takipçisi var. 

Arkadaşlarının kendisine makyaj ve kozmetik gibi konuları çok sorduğunu söyleyen Duygu Özaslan, “Bir kanal açsana” dediler bana ve ben de başladım. Ben açtığımda Türkiye’de çok vlogger yoktu.  Sonra Youtube’la partner oldum. Para kazanıldığını bile bilmiyordum ilk başta... Şimdi reklamlar üzerinden gelir elde ediyorum. İzlenme sayısı artan kanallarla iletişime geçip partner oluyoruz ifadelerini kullandı.

Duygu Özaslan bir dönem Barış Taylan Demirige ile ilişki yaşıyordu. Çiftin, sosyal medyada birlikte çekmiş olduğu çok sayıda video da bulunmakta.

Duygu Özaslan 3 Kasım 2013 tarihinde Youtube'a katıldı ve şu ana kadar 322.890.814 görüntülenmeye sahip.