Youtube fenomeni Şeyda Erdoğan kimdir, kaç yaşındadır?

Youtube fenomeni Şeyda Erdoğan kimdir, kaç yaşındadır?
Yayınlanma Tarihi: 20.11.2019 11:34 | Değiştirme Tarihi: 20.11.2019 11:34

Youtube fenomeni Şeyda Erdoğan kimdir sorusunun yanıtı birçok kişinin sorguladığı konular arasında yer almaya başladı. Babasında şikayetçi olacağını açıklamasının ardından birçok kişinin dikkatini çeken Şeyda Erdoğan hakkında bilgiler merak ediliyor. Peki, Şeyda Erdoğan kimdir, kaç yaşındadır?

Youtube'da 1 milyon abone sayısına ulaşan ve birçok kişinin merak ettiği isimler arasında yer alan Şeyda Erdoğan babasıyla yaşadığı problemleri sosyal medya üzerinden yansıtmaya başladı. Bunun üzerine birçok kişinin merak ettiği Şeyda Erdoğan'ın hayatı hakkında bilgiler merak edildi. Peki, Youtube fenomeni Şeyda Erdoğan kimdir, kaç yaşındadır?

ŞEYDA ERDOĞAN KİMDİR?

Şeyda Erdoğan 4 Temmuz 1998 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. Daha çok makyaj ağırlıklı videolar paylaşmaktadır. Youtube sayfasında 1 milyondan fazla takipçiye sahip olan Şeyda Erdoğan, İnstagram üzerinden de bir kitleye hitap etmektedir.

Şeyda Erdoğan çektiği Vloglar sayesinde kısa sürede geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Youtuber olan sevgilisi Burak Güngörle de videolar çekmektedir.