Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yönetmen Şükrü Samsunlu hayatını kaybetti

Yönetmen Şükrü Samsunlu hayatını kaybetti

TRT’nin eski yönetmenlerinden Şükrü Samsunlu geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

01.07.2016 08:53

Uzun yıllar Objektif isimli programın yönetmenliğini yapan ve TRT’nin eski yönetmenlerinden Şükrü Samsunlu hayatını kaybetti.

Aynı zamanda TV 10’un teknik sorumlusu olan 50 yaşındaki ünlü yönetmen Şükrü Samsunlu, dün sabaha karşı geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Medya dünyasının yakından tanıdığı Samsunlu’nun ölüm haberini, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay Twitter adresinden duyurdu.

"Montaj yaparken kalp krizi geçirmiş"
Onur Akay, “TRT’nin eski yönetmenlerinden Şükrü Samsunlu'yu kaybettik. Gece çalıştığı TV 10’da kalan Samsunlu, montaj yaparken kalp krizi geçirmiş! Sabah saatlerinde kanala gelen çalışanlar, kapının açılmamasıyla çilingir çağırmış ve ardından da Samsunlu’yu yerde yatarken bulmuşlar. Ambulansla hastaneye kaldırılmış ancak kurtarılamamış. Değerli bir medya emekçisi olan Şükrü Samsunlu, 1 Temmuz 2016 Cuma Günü, Giresun Hacı Hüseyin Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazı sonrası, son yolculuğuna uğurlanacak. Mekanı cennet olsun.” notunu yazdı.

Şükrü Samsunlu kimdir?
Mesleğe TRT'de başlayan Şükrü Samsunlu, özel televizyonlarda çok sayıda yapımda görev yaptı. Uzun yıllar Objektif programının da yönetmenliğini yapan Samsunlu, son olarak TV 10’un teknik sorumlusu olarak çalışıyordu.

Yorumlar | 0
üye profil