Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yönetmen Mustafa Özen'den büyük başarı

Yönetmen Mustafa Özen'den büyük başarı

Görüntü yönetmenliğiyle başladığı sektörde son 8 yıldır yönetmenlikle devam eden Mustafa Özen, reklam ve video klip alanında büyük başarı yakaladı.

08.08.2016 10:35

Son olarak Hayko Cepkin'in platonik video klip çalışmasıyla 6 ödül alan Mustafa Özen, reklam alanında ise 4 uluslararası markanın Türkiye'de çekimi gerçekleşen reklam filmlerini de yönetti. Fox International Channel'in Türkiye de çekilen ve tüm dünyada yayınlanan yeni yıl kutlama videosunun da yönetmenliğini yapan Özen ayrıca, öğretim görevlisi olarak görev yaptı ve Taksim Galatasaray İletişim Teknoloji Müzik Akademisi'nin iletişim bölümü kurucuları arasında yer aldı.

Dünyanın en büyük uygulamalı eğitim merkezlerinden biri olan New York Film Academy'nin Türkiye merkezinde  2007 yılından beri workshop dersler veren Özen, en son 25 Mart 2016'da vizyona girecek olan 'Azazil Büyü' adlı sinema filminin yönetmenliğini yaptı.   

9 Ağustos 1977 İstanbul doğumlu olan ve İstanbul Üniversitesi Sosyoloji ve Doğu Akdeniz Üniversitesi Radyo TV-Sinema Bölümü'nü bitiren Mustafa Özen, ayrıca Ağustos 2016'da çekimlerine başlanılacak olan 'Göl' adlı sinema filminin de yönetmenliğini yapacak. 

Yorumlar | 0
üye profil