Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yine yüreğimiz yandı

Yine yüreğimiz yandı

Atatürk Havalimanı’nda yaşanan terör saldırısına ünlü isimler sosyal medyadan paylaştıkları mesajlarla isyan etti

30.06.2016 03:01

MUSTAFA SANDAL: “Masum, günahsız vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, ailelerine sabır diliyorum. Kelimeleri bir araya getiremiyorum.” İLKER KALELİ: “Çaresizim. Söyleyecek lafım, kuracak cümlem yok. Kayıp gidiyor her şey elimizden, ölerek, acıyarak... Çok acıyarak... Lanet olsun.”OKTAY KAYNARCA: “Yüreklerimizi, beyinlerimizi, geleceğimizi, karartmaya çalışmalarına inat bir arada dik, mağrur, güçlü, kararlı bir ulus olarak durmaktan başka hiçbir yol yok. Başın sağ olsun memleketim...”ÖYKÜ GÜRMAN: “Devamlı terörle tehdit edilip teslim alınmak istiyor güzel ülkem, ah güzel ülkem. Başaramayacaksınız. Hepimizin başı sağ olsun.” TÜRKAN ŞORAY: “Bu gece yine yüreğimize acı oturdu.”

TARKAN: “Yine içimiz parçalandı, yandı.  Atatürk Havalimanı’ndaki patlamada hayatını kaybedenlerin aile ve yakınlarına başsağlığı, yaralılara acil şifalar dilerim.” HADİSE: “Yine canlarımız gitti... Canımız yandı... Güzel ülkem, İstanbul’um... Bu son olsun artık...”

ENGİN ÖZTÜRK: “Kâbus, uyanmadan son bulmayacak!”

YASEMİN ALLEN: “Ölenlerin ailelerine sabır diliyorum yumruklarımı sıka sıka. Hıncımızı kimden alacağız?”

‘Başımız sağ olsun’
Aslı Şen: “Birkaç saat önce havalimanında olan biri olarak diyebilirim ki Allah’a emanetiz. Türk milletinin başı sağ olsun. Hastalara şifa, vefat edenlere Allah’tan rahmet dilerim.”Hacı Sabancı: “Teröre lanet olsun. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.”

Sema Güral :“Yine çöktük kaldık. Üzülüyorsun tanımadığın ama acısını içinde hissettiğin terör mağdurları kardeşlerin için. İçin yanıyor; dua etmekten ve bu son olsun demekten başka hiçbir şey gelmiyor elinden.”Arzu Sabancı: “Bu kadar kötülüğü, bu kadar caniliği insan olarak anlamak mümkün değil. Ruh hastası zihniyetin istediği bizim korkuyla yaşamamız. Yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet diliyorum.”

Yorumlar | 0
üye profil