Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Yılmaz Morgül'ün annesine yarışma dopingi

Yılmaz Morgül'ün annesine yarışma dopingi

Survivor'un unutulmaz ismi Yılmaz Morgül dün akşamki finalde: "Annem Survivor'da beni izleyerek konuşmaya başlamış"

01.07.2016 12:06

 

Yılmaz Morgül, jüri üyesi olacağı yarışmayla ilgili "Artık bizler bu ülkenin önemli seslerini, değerleri ve sanatkarları Rising Star'da izleyiciye sunacağız. Müziği bilen sanat adamları olarak yeni sesler yetiştireceğiz." dedi.

"ANNEM SURVİVOR'DA BENİ İZLEYEREK KONUŞMAYA BAŞLAMIŞ"Ayrıca Morgül Acun Ilıcalı'ya teşekkür etmek istediğini söyleyerek şunları ekledi:

"Benim annem, ben Survivor'a gitmeden önce Alzheimer hastalığına yakalanmıştı. Doktorlar benim oradaki mücadelemle anneme çok yardımcı olabileceğimi söylemişlerdi. Gerçekten bu program vasıtasıyla benim annem Survivor'da beni izleyerek konuşmaya başlamış. Bunun mutluluğu hiçbir şey için ölçülemez. Survivor'a bu yüzden çok şey borçluyum. Bana çok güzel mutluluklar yaşattı."

ADADAN DÖNER DÖNMEZ ANNESİNE KOŞMUŞTUYılmaz Morgül, adada döner dönmez ilk iş annesinin yanına koşmuştu. Babasını küçük yaşta kaybettiği için annesine aşırı düşkün olduğunu bilinen ünlü sanatçının hasta döşeğinde Fatma Morgül'e sarılarak uzun uzun ağladığı öğrenilmişti.

Yorumlar | 0
üye profil